Ronaldo przesunął się na czwarte miejsce na liście strzelców Premier League

Cristiano Ronaldo obecnie zajmuje czwarte miejsce na liście strzelców Premier League, wyprzedzając Mane. Wyżej są tylko Jota, Son i Salah. Należy przypomnieć, że 30 edycja tych rozgrywek będzie trwała do 22 maja 2022 roku. Więc zarówno zaawansowani, jak i niedoświadczeni hazardziści mogą wypróbować swoich sił podczas typowania zakładów na to wydarzenie. Można to zrobić na stronie gg.bet, która cieszy się zaufaniem wśród wielu fanów piłki nożnej.

Niedawno Portugalczyk zdobył podwójną bramkę w meczu 30 edycji Premier League z Norwich (2:2 w drugiej połowie), dzięki czemu jego dorobek bramkowy w lidze wzrósł do 14. Ronaldo rozegrał w Lidze 26 meczów, aby osiągnąć ten wynik.

37-letni piłkarz zajmuje czwarte miejsce na liście strzelców wszech czasów Premier League, wyprzedzając gracza z „Liverpoolu” Sadio Mane, który ma na koncie 13 bramek. Więcej bramek niż Ronaldo zdobyli tylko następujące gracze:

  1. Diogo Jota. Portugalski piłkarz, który występuje na pozycji napastnika w angielskim klubie “Liverpool”. Zdobył 15 goli w 28 meczach.
  2. Son Heung-min. Południowokoreański piłkarz, reprezentujący angielski klub o nazwie “Tottenham”. Zabił 17 goli w 29 spotkaniach.
  3. Mo Salah. Egipski piłkarz, który gra w klubie “Liverpool”. Zdobył 20 goli w 29 meczach.

Ciekawe fakty: Portugalski piłkarz, skrzydłowy i napastnik angielskiego klubu Manchesteru United oraz reprezentacji Portugalii, rekordzista pod względem największej liczby strzelonych goli i zdobytych bramek. 27 grudnia 2021 roku organizacja Globe Soccer Awards uznała Ronaldo za najlepszego strzelca wszech czasów. Jest on również pierwszym na świecie piłkarzem-miliarderem.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.