Rosyjski komik opowiedział prezydentowi Polski kontrowersyjny żart o wojnie

Rosyjski komik opowiedział prezydentowi Polski kontrowersyjny żart o wojnie

Prezydent Polski Andrzeja DudęRozmawiano o tym przez telefon Pocisk wylądował w mieście na wschodzie kraju Z rosyjskim komikiem udającym prezydenta Francji, Emmanuela Macrona. Kancelaria Prezydenta poinformowała o tym we wtorek.

Czytaj więcej: W połowie mistrzostw świata ONZ oskarżyła Arabię ​​​​Saudyjską o wykonanie kary śmierci.

Dwóch rosyjskich komików znanych z oszukiwania osób publicznych. Był odpowiedzialny za komedię w nagraniu audio Opublikowane w Internecie.

Jak wyglądał ich żartobliwy telefon do polskiego prezydenta

Rozczarowanie polskiego prezydenta wyraziło jego własne biuro. „Podczas serii rozmów z szefami państw i rządów po wybuchu rakiety w Presvoto, Otrzymałem telefon od kogoś, kto twierdzi, że jest prezydentem Francji Emmanuelem Macronem”, oficjalnie opublikowali.

Emmanuel Macron to bohater, który „zażartował” z polskiego prezydenta. (Zdjęcie: REUTERS/Sarah Meyssonnier)Za pomocą: agencji Reutera

„Pan Duda po rozpoczęciu rozmowy (…) zorientował się, że to prawdopodobnie próba oszustwa i odłożył słuchawkę” – dodała polska prezydencja.

Kim są rosyjscy komicy, którzy zrobili psikusa polskiemu prezydentowi?

Konsultowany przez AFProsyjscy komicy Tkane Y Lexusa Podali się za autorów wezwania: „Powiedzieliśmy na wszystkich portalach społecznościowych (…) i opublikowaliśmy wideo” – powiedział.

Para komediowa, ich prawdziwe imiona Władimir Kuzniecow Y Aleksiej StolarowCzęsto oszukuj polityków i gwiazdy muzyki pop za pomocą rozmów telefonicznych.

Czytaj więcej: Protesty Mahzy Amini w Iranie: ONZ wzywa do zakończenia brutalnych represji, w których zginęło już ponad 300 osób

We wtorek wykonano telefon. Na nagraniu opublikowanym przez komików mężczyzna z silnym rosyjskim akcentem podaje się za prezydenta Francji. Później prezydent Polski i prezydent Francji rozmawiali o wybuchu rakiety w Polsce, w wyniku którego zginęły dwie osoby.

Polska powiedziała, że ​​eksplozja mogła być spowodowana przez ukraińską rakietę obrony powietrznej, chociaż początkowe spekulacje wskazywały na Rosję.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *