Rozmowa, która odmieniła losy Lewandowskiego i futbolu w Europie

Rozmowa, która odmieniła losy Lewandowskiego i futbolu w Europie

Co by się stało w piłce nożnej Europa Tak Robert Lewandowski skieruje swe kroki ku Premier League? Tego nigdy się nie dowiemy, ale jest to coś, co miało się wydarzyć, gdy polski napastnik był w szeregach Borussia Dortmund. Jednak rozmowa z Twój klub uniemożliwić mu wyjazd do Anglia.

Zostało to potwierdzone podczas niedawnego wywiadu w Budowa sportowa. Obecny gracz z FCB Podkreślił osobowość Kloppa w swojej karierze, jako jego „adopcyjnego ojca”. Obaj rozmawiali, kiedy występował Manchester United Stanął na drodze Lewandowskiego. W tym czasie miał na sobie koszulkę aurinegra i pozytywnie patrzył na zmianę Signal Iduna Park przez Old Trafford.

„Czułem się jak ojciec siedzący naprzeciwko mnie. Rozmawiałem z Akim (Hans-Joachimem) Watzkim i Jürgenem Kloppem na poligonie. Chciałem przejść do Manchesteru United, ale powiedzieli:„ Nie ma mowy, Robercie. Potrzebujemy cię Musisz zostać’” wyjawił. o reprezentacji Polska.

Lewandowski cieszy się z gola Barcelony

EFE

W poprzednim wywiadzie z ESPNSam Robert Lewandowski podkreślił więź, jaka łączy go z obecnym trenerem Liverpool. Napastnik powiedział wówczas: „Rozmawiałem z nim tak, jakby był moim ojcem. Od mojej śmierci nie znalazłem nikogo, z kim mógłbym rozmawiać w ten sposób”.

Odejście Bayernu

Od chęci przejścia do Manchesteru United, kontynuowania gry w Borussii Dortmund i ostatecznie pozostania w niej Bundesligiale w wielkim niemieckim bohaterze: Bayern Monachium. Przeszedł do historii z bawarską drużyną, ale zeszłego lata postanowił dokonać zmiany w swoim życiu, aby się tam dostać Hiszpania.

Mówił też o swojej decyzji: „Kiedy Hansi (Flick) był trenerem w Monachium, ja w Bayernie bawiłem się najlepiej. Wygraliśmy wszystko i mogłem spełnić swoje marzenie o wygraniu Ligi Mistrzów. To był wspaniały czas. ” w nim, aby kontynuować Monachium Mogło to być bardziej „z obowiązku” niż „jego radość”.

[Lewandowski siembra las dudas sobre su continuidad: „No sé cuánto tiempo estaré en el Barça”]

Lewandowski dodał: „Oczywiście kontynuowałbym pracę, ale z obowiązku, a nie z radości. Nie chciałem tego uczucia, nie byłoby to dobre ani dla klubu, ani dla mnie”. Gazeta kontynuowała, analizując podpis De Tuchela na ławce rezerwowych: „Może przynieść Bayernowi wiele tytułów, zarówno w tym sezonie, jak iw przyszłości. Dopóki zespół będzie się rozwijał, nie będzie powodu do krytyki”.

trudny moment

W rozmowie wspominał też gorzką pigułkę, którą przeżył w 2016 roku, przed mundialem, kiedy jego żona poroniła: „Musiałem skupić się na piłce nożnej, ale cały czas miałem na głowie ważniejszy problem. fani nie mieli żadnego. Pomysł, czekali tylko, aż strzeli gola i byłby to Robert.

„Pamiętam czasy Mistrzostw Europy we Francji. To był czas, kiedy z Anią staraliśmy się o dziecko. Przyleciała do mnie – w centrum uwagi polskiej kadry – kilka dni temu i okazało się, że że poroniłem. Chociaż osoba czuje się smutna, rozczarowana i smutna w Sekretem jest to, że tak naprawdę musi stawić czoła wszystkiemu, gdy jest na boisku, próbując skupić się na tym, co ma do zrobienia „- kontynuował.

„To była trudna sytuacja dla nas jako rodziny. Zaraz po tym, jak zagraliśmy na Mistrzostwach Europy we Francji i dotarliśmy z Polską do ćwierćfinału… Oczywiście nie mogłem zapomnieć o tym, co spotkało nas jako rodzinę. wielki mecz. Wyzwanie dla mnie: jak nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach i znaleźć klucz na boisku, aby być tam jako zawodnik” – oceniał najtrudniejszy moment w swoim życiu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *