Rozszerzona poświęcona nowym grom, wywiadom z 343 Industries, Ninja Theory i nie tylko

W ostatnią niedzielę świetnie się bawiliśmy wydarzenie organizowane przez Microsoft, w połączeniu z Bethesdą, podczas E3 2021. Była to błyskawica, lawina reklam tak niezapomniana jak Redvale za Forza Horyzont 5.

Wiem jednak, że wciąż istnieje chęć nauczenia nas więcej. Xbox Game Show: Rozszerzony to nazwa, którą firma nadała tej nowej konferencji, która rozpocznie się dzisiaj, 17 czerwca, od 19:00 w Hiszpanii (12:00 w CDMX). Poniżej masz bezpośredni przewodnik, dzięki któremu możesz śledzić wszystko, co dzieje się z tego postu.

Ciesz się ponad 100 wysokiej jakości grami, Xbox Live Gold i subskrypcją EA Play w niskiej cenie miesięcznej. Przez ograniczony czas otrzymasz pierwsze 3 miesiące Ultimate za 1 €.

Wśród tego, czego możemy się spodziewać, są zapowiedzi w formie wywiadów z Różni członkowie zespołów Xbox Game Studios فرق. 343 Industries, Double Fine, Ninja Theory, Obsidian, Playground Games, Rare i World’s Edge zostały potwierdzone. Jednak na ujawnienie będzie więcej czekania.

Z drugiej strony będzie Pokazano już nową rozgrywkę w grach wideo Podczas teleturnieju. Nowa okazja do przyjrzenia się tytułom, które już podpisaliśmy na tak lub tak w naszym katalogu. Czy dowiemy się o nim więcej? Saga Senua: Piekielne Ostrze 2 za całkowita ciemność? Miejmy nadzieję.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *