Rubén Diaz nie spełnia oczekiwań, a Signani zachowuje European

Robin Diaz musiał czekać 25 miesięcy, aby wystartować w Mistrzostwach Europy w wadze średniej. 41-letni Navarres udał się do Rzymu, aby stawić czoła Mathieu Sinani (42 lata). Zrobił to bez kompleksów i był przekonany, że może wrócić do swojej ojczyzny, Tronu Kontynentalnego. Podobnie jak w Polsce w 2018 roku Terminator nie mógł tego zrobić. Signani utrzymał pas dzięki jednogłośnej decyzji (117-11, 116-112 i 115-113) w walce, w której Robinowi brakowało odrobiny rytmu. Na nieszczęście dla niego, okazje pojawiły się za późno. Z większym doładowaniem będzie miał teraz pas w swoim posiadaniu.

„Uwierz. Jesteś od niego lepszy” lub „Zaryzykuj, proszę Robin”, to niektóre z pierścieni, które Hiszpan otrzymał od swojego zespołu. Jesus Antonio Labrador 'Xule’, Emiliano i Javi Gallego zadbali o to, aby Navarro dołączył do walki. W Polsce, na Szeremetę, pogorszyły mu się nerwy i być może tak samo zawiódł w Rzymie. Odnotowano również brak pierścienia. Nie otoczona od czerwca 2019 r. Przez długi czas trudno było mu wejść do bitwy. W rzeczywistości nie miał odrobiny swojego zwykłego rytmu aż do piątej rundy.

Diaz próbował dostać pracę i ich ręce były połączone, ale byli odizolowani. Signani szedł z podobną prędkością, ale udało mu się zablokować walkę i wyciąć rytm (Często używał głowy, ale nigdy nie stracił punktu) i zdobądź mieszankę. Wydawało się, że walka była zbyt blisko siebie, ale bycie mistrzem i walka u siebie to dwa czynniki, które zbliżyły zwycięstwo do Włocha. I tak, mimo że Ruben Diaz (cięcia, które doznał w drugiej części) spróbował wszystkiego w rundzie finałowej. Wiedział, że jego opcje przeszły przez KO i próbował je wykorzystać. Oni też nie wychodzili. To nie był jego dzień. Przez całą swoją karierę opuszcza boks bez godnego Europejczyka. niesprawiedliwy.

Matchroom potwierdził nową ofertę w Hiszpanii

Wieczorem w Rzymie Matchroom skorzystał z okazji, aby uczynić kolejny przystanek w Hiszpanii oficjalnym. Odbędzie się to 3 grudnia w Bilbao. Karman Leraga wraca do rodzinnego miasta, by bronić europejskiej wagi półśredniej. Zrobi to przeciwko angielskiemu Jackowi Flatty’emu. Ponadto wezmą udział dwaj byli olimpijczycy, tacy jak Samuel Carmona i Jonathan Alonso. Potwierdzono również mistrzostwa Hiszpanii w wadze super średniej. Damien Biacho broni go przed Guillermo Rivero.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *