Rubén Garcia jedzie do Polski i sprowadza ukraińskich uchodźców do Hiszpanii


  • Rubén Garcia poprosił o pomoc w sieciach, aby ludzie przekazywali materiały humanitarne na wojnę na Ukrainie


  • Gracz Osasuny pojechał ciężarówką do Polski


  • W drodze powrotnej przywieźli Ukraińców do Hiszpanii

Szyb składa się z pięciu pojazdów załadowanych żywnością, lekarstwami lub odzieżą. Dwóch kierowców na samochód. Piłkarz podróżuje ze swoją dziewczyną i kuzynem: „W pierwszej lidze przejechałem około 1000 kilometrów, a potem się zmieniliśmy. Uwielbiam jeździć i bardzo się zgadzam. ”

Plan jest taki, aby wszystkie zebrane w te dni materiały rozładować w stolicy Polski i nawiązać pierwszy kontakt z Ukraińcami, by po dwóch godzinach wyjechać: „Postaramy się szybko przełamać lody, bo to najbardziej irytujące dla nich obu. i nas. Chcemy ich uspokoić i sprawić, by czuli się bezpieczniej”.

Robin Garcia w grupie spożywczej

Pomysł na tę procedurę zrodził się po tym, jak piłkarz zainspirował się wizytą jednego z jego sąsiadów, który odbył tę samą wycieczkę kilka dni wcześniej: „Powiedział mi, co zrobił, widziałem jego wdzięczność i czułem potrzebę Pomóż jakoś tym ludziom. Myślałem o zrobieniu czegoś prywatnego i prowadzeniu tego z Pampeluny, ale omówiłem to z otoczeniem i podjęliśmy inicjatywę.”

Ponosi odpowiedzialność. Nie chodzi o wyjazd do Polski z czwórką znajomych, przywiezienie ludzi i tyle. musisz wiedzieć Dobrze zarządza ludźmi, którzy przyjeżdżają do Pampeluny, Kilka kilometrów od polskiej granicy, po wznowieniu lotu o 6 rano w piątek, gracz mówi:

Docenia zarządzanie podejmowane przez różne organizacje pozarządowe w celu koordynowania wszystkiego i wspierania rodzin goszczących: „To są godne pochwały inicjatywy”.

„Początkowo powiedziałem działowi komunikacji klubu, aby mogli porozmawiać z zarządem. Osasuna jest bardzo dużą jednostką w Nawarrze i pomysł polegał na tym, aby ci ludzie znaleźli zastępstwo w klubie: Możliwość trenowania w godzinach popołudniowych lub znalezienia innych rodzajów sportów takich jak taniec, koszykówka czy lekcje hiszpańskiego”, Zwrócił uwagę na znaczenie swojego zespołu w tego typu sprawach.

Czerwone „14” przypomina, jak proste były negocjacje z klubem o pozwolenie na podróż: „Zawsze ułatwiali mi życie. Na początku mieli wątpliwości, ponieważ przyjechałem z pewnym fizycznym dyskomfortem, a oni wątpili w fizyczne wymagania długie godziny jazdy, Ale rozmawiałem z Arrasate, aby dostosować sesje treningowe i nie sprawiło mi to żadnego problemu”.

12 uchodźców zostanie przeniesionych do Hiszpanii

– Dużo bardziej kładzie nacisk na część emocjonalną i rozumiał, że wróci z dużo bardziej naładowanymi bateriami – dodaje o spotkaniu, które odbył z trenerem Briatwy. „Musisz zdać sobie sprawę, że jest ich dużo Niewinni cierpiący Komu należy pomóc”, myśli o biznesie, który służy mu „od teraz pomagać w innych sprawach”.

Garcia wierzy, że historia świata „niestety” znajduje się w stuleciu, w którym „Wciąż pojawia się wiele skarg Wszelkiego rodzaju, nie tylko na poziomie wojen, ale w ogóle”.

„Na poziomie społecznym ta wojna stała się bardziej relacjonowana w mediach i dotarła do nas trochę bardziej ze względu na wszystkie obrazy i filmy, które docierają do nas łatwiej i szybciej” – mówi piłkarz.

„Dostrzegamy te uczucia na powierzchni. Ważne jest, abyśmy dali się ponieść uczuciom, które mamyAle będziemy musieli zachować spokój, żeby nie okazywać słabości, której teraz nie potrzebują. Potrzebują siły, uśmiechu i spokoju, gdy wracają – sportowiec zwraca uwagę na to, jak witają się szczęśliwcy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.