Rubiales: „Zaproponuję Tebasowi zmianę formatu ligi”

Prezes Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej Luis Rubiales przeanalizował bieżące wydarzenia hiszpańskiej piłki nożnej na portalu Europa Press Sports Breakfasts. Zapowiedział, że zaproponuje Tebasowi zmianę formatu ligi tak, aby miała mniej meczów, ale była bardziej emocjonująca, a niektóre mecze można rozgrywać na neutralnych obiektach.

Profesjonalna liga kobiet: “Konieczne jest rozróżnienie tego, co kiedyś znaliśmy jako zawodową ligę. Mężczyzna był wynikiem poziomu ekonomicznego. Rząd zdał sobie teraz sprawę, że konieczne jest nadanie kobiecie impulsu społecznego, nie jest to spowodowane ekonomia rezultatu, to poszanowanie zasad”.

Brak przejrzystości: „Jeśli coś wydarzyło się w moich wyborach, była to dziwna przerwa, która sprawia, że ​​za każdym razem wydaje się trwać zbyt długo. Udało nam się być bardziej zjednoczonym niż kiedykolwiek”.

Komentarze Florentino o Casillas i Raul: “Mam cały podziw i szacunek zarówno dla graczy, jak i klubu. Mistrzowie są tymi, którzy powinni się odezwać. Chcę to uszanować.”

Relacje z AFE: David i ja mamy osobistą relację, która już nie jest taka sama. Związek bardzo mi się podoba, jestem członkiem i byłem jego prezesem. Martwię się o niektóre sytuacje, jak wybory. Aby uzyskać prawowitość, musisz wygrać wybory zgodnie z zamierzeniami Boga. Jak mogą być dwa głosy tego samego piłkarza. Martwię się tymi sytuacjami, a odpowiedzi, które sobie udzielam, są gorsze. To poważna sprawa i muszą być odpowiedzi. Logiczne jest to, że szef się wytłumaczy. Każda odpowiedź, jaką mogę sobie wyobrazić, jest gorsza od poprzedniej. Muszą podać wyjaśnienie, jeśli mają odpowiedź.

Czartery Viana: “Dobre sformułowanie tego, co uzgodniono w tym czasie w profesjonalnej piłce nożnej, zostało opublikowane w Banku Anglii. Nie wspomniano o umowach Argüelles. Osobą odpowiedzialną jest przewodniczący Komitetu Olimpijskiego, którego uważam za brata. Nieprofesjonaliści jest ich ponad milion. Było wielu graczy, którzy nie mogli dokończyć, a CSD nas nie sprowadziło. Pewnego dnia Alejandro Blanco zadzwonił do ministra (Uribes) i zjednoczył wszystkie federacje, aby uzyskać protokół, który by to zrobił możliwy powrót do rywalizacji w sporcie nieprofesjonalnym.”

Mecze poniedziałkowe i piątkowe: “To jest sądowe. To nie wojna. To byłby cud, gdyby PP i PSOE zgodziły się we wszystkim. Normalnie nie zgadzasz się, ale szacunek. To samo z dobrocią i znaczeniem. Opozycja jest zdrowa, ale paradygmaty powinny również być zdrowym. Musimy przeanalizować, jak traktujemy LaLigę i w jaki sposób odnosi się do nas. Nasz milion licencji zasługuje na szacunek.

Uprzejmy: „W ciągu najbliższych dni zaproszę Javiera Tebasa, aby usiadł i spróbował zmienić format obecnej ligi. Zmieniliśmy format kilku rozgrywek i wynik jest. Konieczne jest skrócenie dni, które zajmują. kalendarz. Z całym szacunkiem należy zasugerować, że powinno być mniej dni, ale jest więcej sceny. Musimy wprowadzać innowacje i zwracać uwagę młodszych z emocjami. La Liga nie była animowana. Jeśli zmienimy format, to trzeba to zrobić jednogłośnie, a nie narzucać innym. Zaproponujemy, aby w meczach ligowych były neutralne stadiony. To będzie mniej dni, co przyniesie większe dochody. Mecz w Miami można studiować. Drużyny mogą grać w hali i na zewnątrz Można badać Teraz nie można grać na neutralnym stadionie, wszyscy grają w domu i poza domem te same mecze i to będzie zaburzać konkurencję To się rusza. Chłopcy i dziewczęta przychodzą z innymi lękami niż 30 lat temu. Musisz zobaczyć, czy LaLiga chce, aby tak się stało.”

Hiszpania: „Grupa jest niesamowita ze względu na swoją piłkarską i ludzką jakość. Nikt nie strzelał tak jak Hiszpania, nie mieli tyle piłki, nie stworzyli wielu okazji. Średnia wieku jest bardzo niska. Nie ma meczu w którym się nie wyróżniają. Mamy świetnego trenera i dyrektora sportowego. W przyszłości przyjrzymy się każdemu zespołowi od Was do Was.”

szczepionka: „Ci piłkarze zarobili setki milionów dla miasta i Andaluzji dzięki centrali w Sewilli. Mamy wyzwanie Pucharu Świata. Naprawdę podobały mi się Mistrzostwa Europy, nawet w rzutach karnych przeciwko Włochom”.

Eurocup multi-site: “Widać różnicę w kilometrach. Jeśli w jednym kraju tworzy się szczególna atmosfera i generuje się dużo bogactwa kulturowego, piłkarskiego i gospodarczego. Dla mnie ideałem jest miejsce lub dwa.”

Morata: “Najbardziej podobały mi się jego bramki przeciwko Polsce i Włochom. Oczywiście byliby ludzie, którzy zrobili więcej, ale na poziomie globalnym tylko dwóch lub trzech ma wyższą średnią punktację niż jego bramka. Jest wyjątkową osobą.”

Usuwanie: “Gravena powiedziała mi, że zasłużyliśmy na kwalifikację. Są młodzi gracze, którzy rzucili się na nas zespołem. Jest młody człowiek, który ma ponad trzydzieści lat, jak Bossi i jest niesamowity. Jestem bardzo zadowolony z tego, co zrobili. “

przyszłość: “W Las Rozas kładziemy nogi na ziemi. Dobre i złe zawsze są efemeryczne. Dobrą rzeczą jest to, że ludzie znów się uzależniają. Posiadanie 15 milionów Hiszpanów przed telewizorem sprawia, że ​​jesteśmy szczęśliwi.”

pedryJest dzieckiem, które ma naturalną i spontaniczną naturę, co znajduje odzwierciedlenie w jego grze.

Gospodarka: “Kiedy dotarliśmy do RFEF, mieliśmy tylko 29 milionów przychodów ze sponsoringu, a doszliśmy do 83. Odróżniliśmy Selection od innych konkursów. Wzmocniliśmy te inne konkursy. Federacja jest wartościowym i bezpiecznym zakładem dla każdego sponsora.”

Nowe logo: To, co uważaliśmy, powinno być pieczęcią federacji i to, że może być wdrożone we wszystkim. Będziemy mieli własną firmę do zarządzania licencjami. Wszystko mieści się w strategicznej roli i zakwalifikowało się jako najlepsze, co zostało opracowane w regionie UEFA. ”.

Przezroczystość: „W przeszłości robili wszystko dobrze, ale były inne rzeczy, których nie byli w stanie zrobić. Podjąłem decyzję o skontaktowaniu się z Elvirą Andrés i rozpoczęciu pracy na brutalną prośbę. Regionalne stowarzyszenia zrobiły niesamowity skok”.

Wiara Vidal: „Powiedziałem mu, że jeśli chce dalej pracować jako trener, pozwól mi zacząć się angażować, nawet jeśli minęła tylko minuta, aby zrobić to międzynarodowo (żart). Mówi, że nie poniży mnie. Jesteśmy bardzo dumni z naszej gry w futsal. ” .

Sergio Ramos: – Decyzja, którą podejmuję jest taka. Ramos należy do tej grupy wyjątkowych piłkarzy, którzy dali nam tak wiele. Nigdy nie opiniuję w rozmowach, nie narażam trenera na kłopoty, on robi, co chce, jeśli chodzi o jego występ. .Standardy.. tym się zajmuje..Wybór..daj im najlepsze narzędzia i warunki do ich pracy..nie należy wydawać opinii.”

Kraj: „Mamy wyjątkowy kraj. Nie znam żadnej różnorodności kulturowej, gastronomicznej itp. Mamy skarb. Łatwiej być pozytywnym, choć negatywność sprzedaje więcej. Trzeba być otwartym na krytykę, co czyni nas silniejszymi i lepszy.”

Odnowienie Luisa Enrique: “Powiedział, że czuje się bardzo dobrze w kadrze narodowej. Zostanie to załatwione w normalny sposób. Przyjedzie. Ma kontrakt i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.”

Uwaga do wyboru: “Jeśli mój trener myśli, że 9 jestem z nim.”

Gdzie: „Ma wiele dobrych rzeczy, ale nie jest idealny. Sędziowie zakładają to naturalnie. Pomogło to rozwiązać wiele rzeczy. Bardzo trudno jest im rzucić się w strefę, agresję lub brutalną grę. piłka nożna.Używana jest taka, jaka jest. Tak jest w 90% rozgrywek, w rozgrywkach Pucharu Świata i UEFA… Nasi sędziowie są na najwyższym poziomie na świecie. To ludzie, którzy są gotowi, mają wykształcenie i kwalifikacje ”.

Pierwszy RFEF: „Sędzia powiedział, że Estremadura nie może spaść, a my mówimy, że pudełko jest federalne i jeśli nie opłaca się, musi spaść. Poprzedni model stworzył wąskie gardło. Zamieniliśmy to w piramidę, a oni nie mają zrobić ogromny skok. Trzeci klub o zasługach sportowych może być pierwszym”. I choć to utopia, to może się zdarzyć”.

Superpuchar Hiszpanii: “Gdyby ktoś w Hiszpanii zainwestował w ten sam sposób, w jaki inwestuje w Arabii, zostalibyśmy tutaj. Kiedy istnieje system polityczny, który ma wiele do poprawy, możesz działać na dwa sposoby: odwrócić się lub iść i pokazać, co inne kraje robią, aby otworzyć społeczeństwo. Turystyka i piłka nożna pomogły. Piłka nożna rozwinęła się i rozwinęła w epoce Franco. Przychody te pomogły drugiej i trzeciej drużynie uratować się podczas pandemii. UEFA przeszła z 7000 euro na trzecią drużynę do 50 000”.

Impreza w Miami: „Moja pozycja się nie zmieniła. W formacie w obie strony jest to sprzeczne z zasadami fair play. Jeśli format się zmieni, można to zbadać”.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Iberii: “Gdyby nie myślał, że nie możemy wygrać, nie przedstawilibyśmy się. Przy wsparciu rządu i króla Filipa jako ojca chrzestnego mamy wiele opcji. Wszyscy musimy dodać, nawet ci, którzy myślą, że piłka nożna to tylko kopie piłka.”

projektowanieZrobiliśmy wiele rzeczy Mamy plan strategiczny, cyfryzację, dobre rządy w regionach i mistrzostwa świata.Planujemy stać się domem europejskiego i globalnego arbitrażu.Musimy dołożyć starań, aby wszyscy podnieśli poziom kraj z tej sytuacji i te wydarzenia pomagają.”

minister: “Zadzwoniłem do wychodzącego (Oribis), okazał się dobrym człowiekiem i duchem. Bardzo go doceniam. Po powitaniu Isety wygłosił miłą i wspaniałą mowę. Pozwoli CSD wyśrodkować bardzo ważną kolumnę. Zdecydowanie dobre wieści.”

Superliga: – Nie rozumiem słowa kara, ale chcę rozwiązania. Pracuję nad tym. Rozmawiałem o tym z Madrytem, ​​Barceloną i Atletico. Musimy być w UEFA i przejść do zasług sportowych. Droga nie jest właściwa osoba. Tam musimy działać z szacunkiem i mocno bronić. Z tego, co myśli. Jestem z UEFA. Ale musimy stworzyć atmosferę harmonii. Musimy wszystkich poniżyć i szukać rozwiązań. To nie jest droga, tak może być tylko w urządzeniach piłkarskich.”

Messi: „Regulamin ekonomiczny jest obowiązkiem LaLigi, ja tam nie chodzę. Jako fan piłki nożnej chcę, aby tu byli jak najlepiej. Czternastu zawodników naszej reprezentacji jest poza naszym krajem. Mam nadzieję, że nasi gracze nadal mogą być najlepsi, że moze przyjsc.”

Składki drużynowe kobiet: „Przy wszystkich miarach pozytywnej dyskryminacji dajemy więcej pozytywnemu futbolowi. Mówimy o procentach, ale to, co produkuje piłka nożna, jest rozdzielane równo między mężczyzn i kobiety. Każdy ma to samo”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *