Rumunia, Bułgaria i Polska: Rynki na Dominikanie rosną

W lutym ubiegłego roku Republika Dominikany Zaczęło się Otwieraj nowe rynki w krajach, które nie są źródłem turystów, takich jak Polska, Bułgaria czy Rumunia, Mimo kryzysu jego obywatele obecnie podróżują COVID-19Zostań zaawansowanym hostelemTUR. Te rynki Odnotowaliśmy „bardzo pozytywną” ewolucję w ostatnich miesiącach, Według źródeł w Dominikańskim Ministerstwie Turystyki, zwłaszcza tej Wielkanocy. „Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę Znaczący wzrost zdolności przewozowej samolotu ”, Źródła te wskazują na przykład: Na polskim rynku od stycznia co 9-10 dni w tygodniu realizowanych jest sześć rejsów tygodniowo. „Do tej pory w cyklu tygodniowym mamy cztery, dwie z Warszawy i dwie z Katowic” – zaznaczają.

Dlatego wskazują na marcowe dane dotyczące turystyki na Dominikanie„Wszystkie te rynki rosną”.

Według tych źródeł „Rumunia i Bułgaria są innymi rynkami wschodzącymi”, zgodnie z bezpośrednim przywilejem w Punta Ghana, z którym „po raz pierwszy istniała komunikacja lotnicza między tymi krajami a nami.

Podobnie pierwsze linki lotnicze Słowacją a Republiką Czeską, Dodają.

Turyści na wiejskiej plaży.

„Powody wprowadzenia tych kart i złagodzenia kontroli przeciwko rozprzestrzenianiu się choroby Wzrost, jaki mamy na rynkach Europy Wschodniej„Z wyjątkiem Republiki Czeskiej byliśmy zamknięci od ponad czterech miesięcy” – wyjaśniają.

Dlatego pamiętają, że ci podróżnicy powinni jedynie przedstawić negatywny test antygenu po przyjeździe do kraju, co wpłynęło na dobrą jakość produktu turystycznego tego kraju karaibskiego, „skłaniając turystów z Europy Wschodniej do wybrania nas jako miejsca na wakacje. Wielkanoc”.

W tej dziedzinie turystyki Mają też nadzieję, że trend wzrostowy tych turystów będzie kontynuowany latem przyszłego roku.

Z W okresie Wielkanocy odnotowano ponad 100 000 wizyt, Republika Dominikany wykazała w marcu ożywienie w turystyce, które przekroczyło dane z tego samego miesiąca ubiegłego roku, co zaczęło mieć negatywny wpływ na podróże po epidemiach. Odwiedziło ją prawie 265 000 zagranicznych gości i osiągnęło 520 000 w pierwszym kwartale.

Rio wita setki turystów z Bułgarii i Rumunii po Punta Ghana

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *