Runaway Storm zaskoczona sesją zdjęciową na stacji Bryan G3T

Runaway Storm zaskoczona sesją zdjęciową na stacji Bryan G3T
Uciekająca burza – Stacja Brian S – zdjęcie: Cody

Runaway Storm (Midnight Storm w Runaway Betty, dla Run Away i Hide) w zamkniętym finale 3 konkurentów dostała lepszą część od nieznacznie dominujących rówieśników Talk of the Nation (Quality Road) i Santorini (Twirling Candy) w edycji 2023 Bryan Station Stakes (G3T, 300 000 $), jedno z głównych wydarzeń najbliższej soboty, 28 października, ostatecznej daty jesiennego spotkania w Keeneland.

Ekskluzywny test dla 3-letniego Gramero odbył się na dystansie jednej mili w obecności 8 zawodników, po wycofaniu się Mo Stasha (Mo Town) i More Than Mazhar (More Than Ready), którzy zostali sklasyfikowani jako ulubieńcy w porannej linii (9-5).

::: Podwój swój pierwszy depozyt w wysokości 250 $ + 10 $ bonusu, gdy otworzysz konto jako nowy klient w DRF Bets, używając kodu DRFESPANOL. Kliknij ten link, aby uzyskać więcej informacji:::

Nie był tak doskonały i czysty jak koń prezentowany przez Ethana Westa, więc jego jeździec Colby Hernandez musiał szybko obmyślić inną strategię dla protegowanego hodowcy Roberta J. Hunta w porównaniu z jego poprzednimi zwycięstwami. Derby G3T (3. miejsce) startował i pokazywał wyraźną prędkość w czołowych wydarzeniach. Runaway Storm był siódmy i przedostatni na zakręcie pierwszego zakrętu, prawie 6 długości za liderami.

Próbki Smokey Mandate (Strong Mandate) i Santorini awansowały w pierwszej rundzie, a następnie Appraise (Ire) (Kodiac (Wielka Brytania)) i próbka Talk of the Nation (Quality Road), która była ulubioną próbką wszystkich (1- 2) szukał zwycięstwa w swojej klasie 1 z Portorykańczykiem Jose Ortizem w strzemieniu. Dude N Colorado (Wielka Brytania) (Wujek Mo) był na piątym miejscu ze stratą prawie 3 długości, pozostawiając ostatecznego zwycięzcę grupy 2 w towarzystwie Worthingtona (Classic Empire) (szósty) i Gigante (Not This Time) (ósmy i ostatni). .

Smokey Mandate na pierwszym ćwierć mili wystartował z czasem 23,81, a na kolejnych odcinkach Santorini przejął kontrolę, uzyskując czas 47,19 (na pół mili) i 1:11,37 na 6 stadiach.

W dalszej części narożnika Hernandez rozpoczął oszałamiający bieg Runaway Storm, który zaatakował z czwartej linii dwa Santorini i Evaluation (Rage); Talk of the Nation zajął piąte miejsce za Smokey Mandate, a jego jeździec czekał na miejsce, aby jego koń mógł biec równomiernie.

W końcówce Runaway Storm (na zewnątrz) szedł łeb w łeb z Santorini (w środku), który wraz z Alexem Achardem dzielnie nie oddał prowadzenia w rundzie finałowej (1:23,30). Talk of the Nation z Runaway Storm włączył się do akcji na ostatnich 100 metrach i odegrał w ten sposób główną rolę w ekscytującym fotograficznym zakończeniu, które po wywołaniu wyłoniło wałacha Roberta Hunta jako zwycięzcę. Talk of the Nation i Santorini w tej kolejności zamknęły podium.

Smokey Mandate zajął czwarte miejsce przed Dude N Colorado (Wielka Brytania). Z szóstego na ostatnie miejsce zajęli Gigante Worthington i Rating (AIR).

Runaway Storm (42,50 $ dla zwycięzcy), wyhodowany w Kentucky przez właściciela Roberta Josepha Hunta, a następnie zdobył swoje trzecie zwycięstwo (pierwsze selektywne i oceniane) w zaledwie 5 startach za łączną kwotę 288 525 $.

::: Ciesz się codziennie promocją oferowaną przez Daily Racing Form, a przy zakupie innego programu tego samego dnia otrzymasz darmowy program wyścigowy :::

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *