RWE składa wniosek o polski grant

Potwierdza, że ​​RWE złożyło wniosek o dotację na kontrakt różnicowy o mocy 350 MW (CFD) Niektóre Baltic IIMorska farma wiatrowa w Polsce.

Polska niedawno otworzyła pierwszą fazę przyznawania dotacji na lotnictwo morskie do 5,9 GW. Firmy mają czas do marca 2021 r., A alokacja ma nastąpić latem 2021 r. Nagrody przyznawane są na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy aż do wypełnienia kwoty oferty.

RWE złożyło wniosek KTR do polskiego regulatora URE. 350 MW Niektóre Baltic IINa początku tego roku projekt otrzymał przyłączenie do sieci z polskim operatorem systemu przesyłowego BSE. Kable wyjdą na brzeg w okolicach Ustki i połączą się z siecią w Zupach.

Wybrani deweloperzy wody morskiej otrzymają kontrakt CFD, który gwarantuje stałą opłatę za 100 000 czasów pełnego obciążenia na generację, z maksymalnym okresem dotacji wynoszącym 25 lat.

Przyznana dotacja to maksymalna „cena wykonania” ustalona przez Ministerstwo Klimatu. Projekt ceny wykonania w wysokości 301,5 zł / MWh (66,9 euro / MWh) został zaproponowany 16 lutego, podlegając konsultacjom.

Polska chce zwiększyć udział produkcji energii odnawialnej z 14% w 2019 roku do 32% w 2030 roku. Konkurencyjne aukcje lotnicze do 2,5 gigawata planowane są zarówno na 2025, jak i 2027 rok.

Ta historia została pierwotnie zgłoszona tylko dla subskrybentów 4C offshore. Po więcej informacji, Kliknij tutaj
Aby uzyskać więcej informacji na temat morskich farm wiatrowych na całym świecie,
Kliknij tutaj.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *