Salman Al-Faraj poprowadzi Arabię ​​Saudyjską w Katarze 2022

Trener powiedział, że kapitan reprezentacji został wycofany w przerwie w wygranym 1:0 meczu Saudyjczyków z Islandią, ale będzie w stanie wziąć udział w turnieju.uprzejmość | Salman Al-Faraj doznał kontuzji barku w zeszły weekend

Trener reprezentacji Arabii Saudyjskiej Herve Renard powołał pomocnika Al Hilala Salmana Al-Faraja do swojego 26-osobowego składu na Mistrzostwa Świata, mimo że doznał kontuzji barku w niedzielnym meczu towarzyskim.

Renard powiedział, że Al-Faraj, kapitan reprezentacji narodowej, został wycofany w przerwie w wygranym 1:0 meczu Arabii Saudyjskiej z Islandią, ale nadałby się do turnieju.

– W Salmanie baliśmy się, myślę, jak wszyscy saudyjscy kibice, kiedy upadł i nie mógł kontynuować meczu. Ma coś w ramieniu, boli go, ale za kilka dni będzie dobrze. wideo zamieszczone przez saudyjską drużynę na Twitterze, nic mu nie będzie – powiedział francuski trener.

Renard powołał dwóch bramkarzy, Muhammada Al-Owaisa i Nawafa Al-Akediego, którzy nie są pierwszymi opcjami odpowiednio dla Hilala i Al-Nassra. Trzeci bramkarz, Mohamed Al-Yami, gra dla Al-Ahly w drugiej lidze.

Arabia Saudyjska gra w grupie C w Katarze wraz z Argentyną, Meksykiem i Polską.

ekwipunek:

bramkarze: Muhammad Al-Owais (Al-Hilal), Nawaf Al-Aqidi (Zwycięstwo), Muhammad Al-Yami (Al-Ahly)

Obrońcy: Yasser Al-Shahrani (Al-Hilal), Ali Al-Balihi (Al-Hilal), Abdullah Al-Omari (Zwycięstwo), Abdullah Mado (Zwycięstwo), Hassan Timbakti (Al-Shabab) i Sułtan Al-Ghanam. (Al-Nasr), Muhammad Al-Buraik (półksiężyc), Saud Abdul Hamid (półksiężyc).

Pomocnicy: Salman Al-Faraj (półksiężyc), Rijad Al-Sharahili (Abha), Ali Al-Hassan (zwycięstwo), Muhammad Kanoo (półksiężyc), Abdul-Ilah Al-Maliki (półksiężyc), Sami Al-Naji (półksiężyc). Al-Nasr, Abdullah Atif (półksiężyc), Nasser Al-Dosari (półksiężyc) Abdul Rahman Al-Aboud (Al-Ittihad), Salem Al-Dosari (Al-Hilal), Hattan Bahbri (Al-Shabab).

Atakujący: Fahad Al-Mawlid (Al-Shabab), Haitham Asiri (Al-Ahly), Saleh Al-Shehri (Al-Hilal) i Firas Al-Braikan (Al-Fatah).

Uzyskaj natychmiastowe informacje na swój telefon komórkowy. Dołącz do grupy Diario Primicia na WhatsApp, klikając poniższy link:https://czat.whatsapp.com / ElPJiFkPVrEs3MAmCh7qY

Jesteśmy również na Telegramie jako DiarioPrimicia, dołącz do nas tutaj:https://t.me/pamiętniki

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.