Samsung Galaxy S22 ma też wpływ na brak chipów

Samsung planuje to wdrożyć Dwa wydarzenia związane z premierą z tylko Jeden miesiąc marży. W styczniu firma może ogłosić oczekiwane Galaxy S21 FE, natomiast bohaterami lutowego wydarzenia będą Samsung Galaxy S22. Dość dziwny ruch, biorąc pod uwagę, że obie linie są do siebie bardzo podobne. Może to jednak mieć sens, aby uniknąć problemów spowodowanych brakiem półprzewodników.

W szczególności, jak stwierdzono John ProsserI Samsung zaprezentuje serię Galaxy S22 8 lutego przyszłego roku. W ten sposób wznawiamy zwykły harmonogram uruchomienia tej linii high-end. Rezerwacje telefonów Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22+ Ostatnio filtrowane Galaxy S22 Ultra zadebiutuje tego samego dnia, a sprzedaż zaplanowana jest na 18 lutego.

Południowokoreańska firma raczej nie odłoży premiery swoich nowych smartfonów, jak to miało miejsce w przypadku Galaxy S21 FE. Jednak Galaxy S22, podobnie jak inne telefony komórkowe innych producentów, Możesz cierpieć na problemy z zapasami Ponieważ poziom produkcji jest niższy niż ten, który uzyskano przed laty. Uniemożliwi to wielu użytkownikom, którzy są zainteresowani zakupem któregokolwiek z powyższych modeli, otrzymanie swoich produktów na czas. W szczególności jest to coś, co już się dzieje u innych producentów. W rzeczywistości Apple zdecydowało Ogranicz produkcję iPada Zaopatrywać iPhone’y w niezbędne komponenty, aby nie powodować opóźnień w łańcuchu produkcyjnym, a tym samym uniknąć długich terminów dostaw.

Samsung nie chce rezygnować z Galaxy S21 FE: czy ta decyzja zaszkodzi Galaxy S22?

Samsung Galaxy S21 FE | Źródło: OnLeaks

Najnowsze raporty zapewniają, że Samsung mógłby postawić jedną wersję Galaxy S22 z Snapdragon SoC, pomijając włączenie procesora Exynos. Do tej pory Samsung wybrał dwie wersje procesora. W niektórych regionach, takich jak Europa czy Azja, wdrożono wysokiej klasy układy Exynos, podczas gdy modele amerykańskie zawierają odpowiednik Qualcomm Snapdragon pod względem wydajności i wydajności. Niedobór półprzewodników według LetsGoDigitalTo może być przyczyna, więc nie będzie to coś, co pomoże poprawić sytuację.

Równolegle Jon Prosser zadbał o to, aby Galaxy S21 FE został wprowadzony na rynek na początku przyszłego roku. W szczególności oczekuje się, że urządzenie będzie miało podobne funkcje do Galaxy S21, ale w niższej cenie, Oficjalnie ogłoszone 4 stycznia. Ponadto planowana jest premiera 11 tego samego miesiąca. Pamiętajcie, że ta stacja miała kilka opóźnień z powodu braku półprzewodników. W rzeczywistości Samsung rozważał wstrzymanie produkcji ze względu na niski stan zapasów procesorów Qualcomm.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *