Samsung Galaxy Z Flip3 i Fold3, to będą ich ceny i prezenty w przedsprzedaży

Obecność pieprzyków w biurach Samsunga nie była tajemnicą, ale od Korei spodziewano się nawet cen i prezentów od Galaxy Z Flip3 i Fold3!

koło hałas To się nie kończy, a w trakcie zostało już zindeksowane przez ekspertów w następujący sposób Ogólne składane telefony komórkoweTo miało sens, że wszystkie oczy były skupione Rozpakuj 2021 do Samsunga Będziecie świętować 11 sierpnia z Galaxy Z Flip3 i Galaxy Z Fold3 jako wielcy bohaterowie.

W każdym razie i chociaż wiemy już, że południowokoreański gigant zawsze przyjeżdża bez niespodzianek na wielkie imprezy pokazowe, tym razem większość południowokoreańskich odpadków przeszła przez grę, ponieważ W tym tempie poznamy nową generację Galaxy Z lepiej niż Samsung Zanim oficjalnie poinformował nas sam Samsung.

Projekt mojego nowego Samsunga Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3.

W rzeczywistości już wiemy Jaki będzie Twój projekt?Plus, w końcu się połączy za ołówek S-Pen .Hybrydowy I nowa faktura plus Wodoodporna obudowa z certyfikatem IPx8, to jest dołączone Znamy część maszyny Będą noszone pod kapturem.

I uważaj, bo teraz Mamy najważniejsze szczegóły Który nigdy nie wyprzedza dużych prezentacji, ponieważ popularność przeciekający FrontTron właśnie nam zaoferował Wszystkie informacje o dostępności Galaxy Z Flip3 i Galaxy Z Fold3 Przynajmniej na rynek południowokoreański, z datami, cenami, a nawet prezentami, które Samsung da kupującym w przedsprzedaży.

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o premierze Samsunga Galaxy Z Flip3 i Fold3, nie ruszaj jeszcze, bo oto wszystkie informacje na ten temat…

Są to dwa Samsung Galaxy Z Flip3 i Galaxy Z Fold3, które chcielibyśmy zobaczyć w trybie ROZPAKOWANYM

Jak zobaczysz bezpośrednio z konta FrontTron na Twitterze, Samsung Galaxy Z Flip3 i Fold3 zostaną zaprezentowane 11 sierpnia 2021 r., Otwarcie okresu rezerwacji w dniach 17-27 sierpnia tego samego roku, z ، Pierwsze dostawy 28 sierpnia 2021 r. Ustaw maksymalny czas oczekiwania na dwa tygodnie.

Premiera już się zbliża, choć to nie wszystkie dobre wieści, bo chociaż sam FrontTron nam o tym mówi tell Będą umowy z operatorami na częściową obniżkę cen, te dwa urządzenia po raz kolejny będą jednymi z najdroższych na całym rynku, oprócz tego W niektórych krajach nie ma wariantu wejścia 128 GB, podobnie jak w samej Korei Południowej, gdzie nie będzie on dostępny.

Zatem ostateczne ceny są następujące: Po aktualnym kursie walut, bez uwzględnienia podatków i opłat Obowiązuje na naszych rynkach:

  • Samsung Galaxy Z Flip3, 256 GB. – 1 254 000 KRW (~925,78 euro)
  • Samsung Galaxy Z Fold3, 256 GB. – 1999000 KRW (~1475,79 euro)
  • Samsung Galaxy Z Fold3, 512 GB. – 2098000 KRW (~1548,88 euro)

nie mniej ważny, Oto prezenty, które Samsung rozda za darmo Dla wszystkich kupujących, którzy zarezerwowali Galaxy Z od 2021 roku, zawsze różniących się urządzeniem i ceną:

  • Samsung Galaxy Z Flip 3. – Galaxy Buds2, Samsung Care Plus (1 rok) i etui ochronne.
  • Samsung Galaxy Z Fold3. Galaxy Buds2, Samsung Care Plus (1 rok), etui ochronne z rysikiem S-Pen.

Nic nowego pod słońcem i nic, czego nie oczekujemy od czołówki katalogu Samsunga, który Powróci do wygórowanych poziomów przynajmniej po uruchomieniu Ale z zachętami w postaci dodatkowych akcesoriów i gwarancji… Co myślisz o tych cenach?

Samsung będzie za niemal wszystkimi składanymi telefonami komórkowymi do 2021 roku w najważniejszej sekcji

Powiązane tematy: telefony komórkoweA SamsungA Samsung GalaxyA Samsung Galaxy składany

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *