Samsung i LG już zaczęły tworzyć ekrany o częstotliwości 120 Hz dla nadchodzącego iPhone’a

Od jakiegoś czasu krążą o tym plotki IPhone Połączy ekrany z nawilżaczami 120 Hz, właściwie to było prawie pewne IPhone 12 Obecny będzie zawierał tę funkcję, ale tak nie było.

Wtedy, zgodnie z oczekiwaniami, teraz mówi się, że jest to plik IPhone 13 To, że spotkamy się we wrześniu tego roku na pewno będzie miało tę długo wyczekiwaną funkcję, bo jabłko Już nie może być późno.

Teraz pojawił się raport medialny Tobie Kto potwierdził, że południowokoreańska firma Samsung rozpoczęła produkcję monitorów z technologią LPTO, które pozwalają automatycznie regulować ilość Hz w częstotliwości odświeżania, a tym samym zapewniają dodatkowo zoptymalizowane zużycie energii.

Wyświetlacze Samsunga zostaną dostosowane do modeli Pro i Pro Max iPhone’a 13 i oczekuje się, że zapewni 80 milionów paneli OLED TFT z obsługą LTPO i 120 Hz.

Z drugiej strony mamy też LG, które będzie też odpowiadać za produkcję nadchodzących wyświetlaczy do iPhone’a, wynika z raportu. Wyprodukują 30 milionów ekranów OLED TFT LPTS, które będą dostępne wyłącznie w tańszych iPhone’ach 13s.

Teraz będziemy musieli poczekać, aż pojawią się więcej wyciekających informacji, aby wiedzieć, czy iPhone 13 naprawdę będzie korzystał z tych paneli, czy nie, w przeciwnym razie będziemy musieli poczekać, aż następny iPhone zostanie w końcu wydany.

Informacje z Tobie

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *