Samsung i Pokémon wypuściły Poké Ball dla Galaxy Buds 2

Samsung oświadczył, że rozszerzył sojusz z Pokémonami i zaczął od Galaxy Z Flip3, wprowadzając na rynek Rozdać dla Galaxy Buds 2, który zawiera nowe etui ładujące w kształcie „buckyball”, markową naklejkę i słuchawki.

Producent wywodzi się z uruchomienia własnego Pokédex, przenośnej encyklopedii trenerów Pokémon, W postaci Galaxy Z Flip3 inspirowanego serią. Teraz Samsung wprowadza ten wygląd do Galaxy Buds 2 w swoim sklepie internetowym w Korei.

W zestawie Galaxy Buds 2, etui ładujące typu buckyball, które odblokowuje się za naciśnięciem przycisku, oraz naklejka z jednym z dostępnych stworzeń: Pikachu, Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Jigglypuff, Ditto, Dragonite, Lapras, Evie, Gengar czy Mew, czyli hologram.

Wnętrze etui na słuchawki dostępne jest w kilku kolorach: czarnym, białym, lawendowym, grafitowym i oliwkowym. Wspomniane pudełko można ozdobić losowo prezentowaną naklejką, jak wskazuje Korea Południowa.

Nie wiadomo, czy ten produkt opuści Koreę, której sklep internetowy wyprzedał się w mniej niż 20 minutWedług brokera Codzienna poczta ekonomiczna, co podkreśla charakter edycji limitowanej. W każdym razie jego cena wynosi 134 000 wonów, czyli około 100 euro przy aktualnych kursach wymiany.

Dochód netto Samsung Electronics wzrósł w pierwszym kwartale o prawie 60%

Tymczasem południowokoreański gigant technologiczny Samsung Electronics poinformował w środę o 60% wzrost zysku netto w pierwszym kwartale, napędzany popytem na układy pamięci i rosnącą sprzedażą telefonów.

Spółka zależna Samsung Group odnotowała zysk w wysokości 11,32 biliona wonów między styczniem a marcem (równowartość około 8,9 miliarda dolarów), co oznacza wzrost o 58,57% w porównaniu z tym samym okresem w 2021 roku.

Branża technologiczna została dotknięta brakiem komponentów do produkcji chipów, Ze względu na globalny wzrost popytu na produkty elektroniczne oraz zakłócenia w łańcuchach dostaw spowodowane pandemią.

Ale Analitycy twierdzą, że przyniosło to ogromne korzyści firmie Samsung Electronics, wiodącemu światowemu producentowi półprzewodników.

Samsung wprowadza trzymetrowy, odporny na upadki, przenośny dysk półprzewodnikowy T7 Shield

Firma Samsung Electronics ogłosiła niedawno wprowadzenie na rynek swojego najnowszego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej, przenośnego dysku SSD T7 Shield (PSSD), który, jak twierdzi, jest w stanie wytrzymać upadek z wysokości do 3 metrów i ma rozmiar karty kredytowej.

T7 Shield to najnowszy dodatek do rodziny przenośnych dysków SSD firmy Samsung T7, codziennego, T7 Touch, PSSD z czujnikiem Wbudowany skaner linii papilarnych dla lepszej ochrony danych.

W swoim oświadczeniu Samsung deklaruje, że T7 Shield jest jak dotąd najbardziej odpornym PSSD, skierowanym w szczególności do twórców treści i podróżników, którzy „radzą sobie z dużą ilością informacji” i obawiają się utraty danych z powodu „narażenia na czynniki zewnętrzne i w obliczu każdy wypadek”.

T7 Shield jest odporny na upadki z wysokości do trzech metrów, a ponadto posiada certyfikat IP65 odporności na kurz i wodę oraz waży 98 gramów.

Nowe urządzenie Samsung oferuje prędkość odczytu 1050 MB/s (MB/s) i prędkość zapisu 1000 MB/s. Liczby te sprawiają, że jest on dwa razy szybszy niż jego poprzednik T5 i do 9,5 raza szybszy niż zewnętrzne dyski twarde (HDD) tej marki.

*Z informacjami z Europa Press.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.