Samsung już 13 lipca przygotował wydarzenie, na którym zaprezentowane zostaną dwa ultrawytrzymałe urządzenia

Musimy jechać do lutego zeszłego roku Poznaj Samsung Galaxy XCover5Jeden z tych ultra odpornych smartfonów. Teraz Samsung właśnie ogłosił 13 Lipiec wprowadzi dwa nowe urządzenia: Samsung Galaxy XCover6 i Galaxy Tab Active 4 Pro.

[Samsung Wallet ya está en España: guarda tus tarjetas de pago, contraseñas, llaves digitales y más]

Wytrzymałość to słowo używane na obu urządzeniach Samsung

Dla sektora profesjonalnego tego rodzaju urządzenie jest dostępne Gotowy do wytrzymania w trudnych warunkachalbo ze względu na środowisko, w którym zadania mają być wykonywane, albo kaprysy procedur zawodowych, które należy wykonać.

Przez handroid Wiemy, że Samsung opublikował zdjęcie, na którym można zobaczyć, co nowego Samsung Galaxy XCover6 Pro i Galaxy Tab Active 4 Pro. Dwa niezwykle odporne urządzenia mają kilka ważnych cech, które pozwalają odnieść sukces w takich środowiskach pracy.

Samsung Galaxy XCover 5 z zeszłego roku

darmowy android

Samsung Galaxy XCover6 Pro będzie wyposażony Ekran TFT z wycięciem Zachowa przednią kamerę, moduł podwójnej kamery z tyłu telefonu, połączenie 5G i będzie miał możliwość wymiany baterii na inną. I nie możemy zignorować faktu, że ma złącze audio jack 3,5 mm.

Z drugiej strony mamy tablet Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro, który ma konstrukcję owiniętą we wzmocnioną obudowę i zawiera Specjalne akcesorium do rysika S Pen.

Reklama Samsunga

Reklama Samsunga

darmowy android

Dwa urządzenia stworzone dla Wytrzymaj w trudnych warunkach I to jest bardzo powszechne, szczególnie w środowiskach profesjonalnych, gdzie inne typy smartfonów nie wytrzymują tak długo z oczywistych powodów.

Resztę specyfikacji poznamy 13 lipca, kiedy Samsung zaprezentuje dwa ultrawytrzymałe urządzenia, aby odnowić dla nich swój katalog.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.