Samsung Latin America otwiera House of SAM w Decentraland, wciągające środowisko wirtualne dla doświadczenia marki – Samsung Newsroom Polska

Przestrzeń w Metaverse posłuży jako miejsce spotkań dla pokazów, wydarzeń i turniejów.

SAM, wirtualny ekspert w firmie Samsung, będzie gospodarzem SmartThings Decentral i połączonego domu, który będzie zawierał również ekskluzywne gry i NFT.

Samsung Electronics otwiera się w sobotę 1 października Dom Sama Inside Decentraland (platforma wirtualnej rzeczywistości) z ekskluzywnym pokazem brazylijskiego trio na żywo moneta dziesięciocentowa. To już druga inicjatywa marki w ramach Metaverse – w sierpniu Samsung również uruchomił wyspę inteligentne miastowewnątrz gry Fortnite.

Dom Sama Będzie to właściwe miejsce, w którym użytkownicy będą mogli doświadczyć prawdziwego doświadczenia marki Samsung. SAM, ekspert cyfrowy firmy Samsung, po raz pierwszy zaprezentuje swój dom bez granic.

Wewnątrz Decentraland zobaczysz, jak całe Twoje życie jest całkowicie związane z produktami Samsung. The Dom Sama Będzie służyć jako centrum doświadczenia marki Samsung, gdzie będzie można wchodzić w interakcje z innymi awatarami i uczestniczyć w ekskluzywnych wydarzeniach, jednocześnie poznając wszystko Inteligentne rzeczy – Aplikacja, która łączy i steruje inteligentną elektroniką i innymi urządzeniami marki. SAM udzieli również porad i wyjaśni działanie inteligentnych telewizorów, urządzeń i innych produktów Samsung, dzięki którym Twój dom stanie się „prawdziwym, połączonym domem bez granic”. Wszystko to w zabawny i wciągający sposób, wyjątkowe doświadczenie w Metaverse.

„Nasi klienci będą mogli komunikować się ze sobą i uczestniczyć w ekskluzywnych pokazach, kursach i wydarzeniach, które będziemy oferować za darmo w Decentraland, jednym z najbardziej otwartych i demokratycznych miejsc w Metaverse. Naszym celem jest być bliżej do pokolenia Z, młodszych klientów, którzy nie wyznaczają już granic między tym, co fizyczne, a tym, co wirtualne – wyjaśnia Arthur Wong, dyrektor ds. marketingu Samsung na Amerykę Łacińską.

Na Twoim balkonie SAM zorganizuje wspaniałe pokazy, warsztaty i imprezy. Na poniższej liście wyświetlany jest . worek, z Meksyku; Podobnie dla argentyńskiego piosenkarza Oriana SabatiniOba w październiku.

Odwiedzający będą mieli również dostęp do ekskluzywnych minigier. w grze Pasujący kolorBędzie można śledzić serię kolorów pojawiających się na lodówce Family Hub, aby dopasować się do tego, co jest wyświetlane na urządzeniach BeSpoke. w wyzwaniu Zatańczmy wyzwaniePo choreografii goście zostaną zaproszeni do tańca przy muzyce pop – kto wykona właściwe ruchy we właściwym czasie, zdobędzie więcej punktów. Zwycięzcy i goście będą mieli możliwość zebrania ekskluzywnych urządzeń do noszenia dla swojego awatara Metaverse (NFT), podczas oglądania Samsung The Freestyle i ogromnego ekranu Samsung Odysey zainstalowanego w kosmosie.

The Dom Sama pl Decentraland to kreatywne partnerstwo między Instytutem Nauki i Technologii Sidia a agencją Cheil, a także odpowiada za całą komunikację i harmonogram działań w kosmosie. Dom znajduje się na działce obok sklepu z pomysłami Samsung 837X Metaverse (replika Samsung Store 837, fizycznie zlokalizowana w Nowym Jorku) będzie miejscem spotkań dla tych, którzy chcą nawiązać kontakt ze społecznością użytkowników Samsunga.

Od 1 października możesz uzyskać dostęp do pliku Dom Sama W Decentralizacji tego Połączyć.

o panie
Założony w 2004 roku Sidia Institute of Science and Technology jest jednym z największych instytutów PD&I w Brazylii i odpowiada za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych na rynku lokalnym i globalnym. Sidia jest między innymi referencją w zakresie rozwoju 5G, IoT, sztucznej inteligencji, technologii VR/AR, oprogramowania wbudowanego, automatyki przemysłowej, wizji komputerowej. Działa w różnych sektorach, takich jak Przemysł 4.0, Zdrowie i Handel, co kreuje nowe trendy i możliwości biznesowe. Zespół Sidii składa się z ponad 1300 specjalistów ds. innowacji, składających się z ekspertów z różnych środowisk intelektualnych i kulturowych, a także światowej klasy infrastruktury.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.