Samsung ogłasza dostępność tematu Over the Horizon omawianego przez BTS SUGA na Samsung.com – Samsung Newsroom Polska

Wersję SUGA Over the Horizon, autorskiej piosenki Samsunga, można pobrać wyłącznie z Galaxy Z Fold 3 5G | Z Flip3 5G na Samsung.com. Piosenka, która ukazała się 30 sierpnia w USA i 31 sierpnia w Korei, będzie dostępna dla większej liczby osób na całym świecie na początku września 2021 roku.

Dziesięć lat temu Samsung postanowił stworzyć charakterystyczny dźwięk, który motywuje ludzi do przekraczania swoich granic. Od tego czasu motyw był wymyślany na nowo w każdym nowym wydaniu serii Galaxy S. W rocznicę swojej 10. rocznicy, popularny artysta muzyczny SUGA otrzymał zlecenie produkcji melodii do nowych wydań serii Galaxy Z.

W ostatniej kampanii Dźwięki galaktykiSuga wyjaśnił, co dla niego znaczy „Over the Horizon”. “To wielki zaszczyt pracować nad piosenką, która była częścią 10-letniej historii Galaxy. Wszyscy wiedzą, że to temat Galaxy tylko ze względu na jego melodię”Powiedział: „Podobnie jak tytuł „Over the Horizon”, stara się przekraczać nasze granice. Nikt nie wie, co się stanie, ale nasze marzenia sprawiają, że idziemy dalej niż kiedykolwiek”.

Po wydaniu w 2011 roku jako inspirowany rockiem dzwonek Galaxy S2, motyw pozostał współczesny w każdym nowym stylu. Poprzednie wydawnictwa koncentrowały się wokół oryginalnego motywu inspirowanego New Age, popowej muzyki orkiestrowej, jazz fusion, a nawet skandynawskich orkiestr. W tak ważnym dla Over the Horizon roku, jakim były 10. urodziny, Samsung zaprosił SUGA do produkcji tematu. Najnowsza wersja, po raz pierwszy usłyszana w Galaxy Unpacked w sierpniu 2021 r., będzie dostępna do pobrania na całym świecie od dzisiaj.

Ponadto motyw będzie również dostępny jako dzwonek w przyszłej aktualizacji oprogramowania.[1].

[1] Dostępność tonów może się różnić w zależności od regionu i modelu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *