Samsung po raz kolejny współpracuje z Thomem Brownem, aby wprowadzić na rynek swoje najbardziej zaawansowane urządzenia

Samsung po raz kolejny współpracuje z Thomem Brownem, aby wprowadzić na rynek swoje najbardziej zaawansowane urządzenia

W tym roku 2023 prestiżowa amerykańska marka modowa i Samsung wybrały na mistrzów Galaxy Z Fold5 i Galaxy Watch6.

Nowa edycja limitowana od Thoma Browne’a i Samsunga, w której mistrzami są Galaxy Z Fold5 i Galaxy Watch6.

Nadal kochają SAMSUNG Edycje specjalne i maksymalna personalizacja telefonów komórkowych, a przynajmniej to południowokoreański producent oferuje nam większość tych limitowanych edycji w towarzystwie marek takich jak Starbucks, Star Wars, Mercedes-Benz lub grup muzycznych takich jak BTS. Jednak najbardziej ekskluzywne, limitowane edycje Samsunga sygnowane są zwykle przez prestiżowego amerykańskiego projektanta, Toma Brownaco po raz kolejny dodaje autu koloru, elegancji i wyjątkowości Najnowszy sprzęt aktorski Od giganta z Seulu.

W tym przypadku, Współpraca Samsunga i Thoma Browne’a Docelowo obejmie Galaxy Z Fold5 i Galaxy Watch6 Najnowszy inteligentny zegarek ukochany Od Samsunga i najbardziej zaawansowanego i najdroższego urządzenia peryferyjnego w całym jego kataloguktóry otrzyma ekskluzywny strój zgodny z liniami projektowymi i zwyczajową paletą kolorów Thoma Browne’a.

To najbardziej premium Samsung Galaxy Z Fold5 i Galaxy Watch6 na rynku

Na razie warto to odnotować Nie mogliśmy zobaczyć ani dotknąć tej ekskluzywnej edycji W żaden sposób go nie widziano PołączonyBędziemy więc musieli zadowolić się zdjęciami i szczegółami, które Samsung opublikował na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych, ogłaszając nową współpracę z Prestiżowa marka modowa Grupy Ermenegildo Zegna.

Wiadomo, że smartfon taki właśnie będzie Identyczny z oryginalnym modelem pod względem funkcji i sprzętuchociaż jego zakończenie zostało zewnętrznie zmodyfikowane, aby przyjąć kanony estetyczne ustalone przez Thoma Browne’a, m.in Złote metalowe detale i kolorowy tył w paski W charakterystycznych białych, czerwonych i niebieskich kolorach logo Thoma Browne’a.

Jesteśmy Te same linie stylistyczne będą widoczne również na pasku Galaxy Watch6 Teraz w kolorze czerwonym, białym i niebieskim, również z adopcją Odcienie złota i zawiera kolejny czarny skórzany pasek Z klamrą w tym samym złotym kolorze.

Zawiera oba urządzenia Ekskluzywne akcesoria W pakiecie sprzedażowym z Dwa paski do zegarków i dwa etui do Galaxy Z Fold5oprócz specjalnej edycji S-Pen, która jest Fundusz złożony i pasujące kable, ładowarki lub ekstraktory SIM.

Samsung x Tom Brown 2023, galeria zdjęć

Wreszcie jest też Modyfikacje oprogramowania dla tych ekskluzywnych wydań, dzięki czemu użytkownicy mogą idealnie wkomponować się w styl Thoma Browne’a zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz urządzenia. I tak to nadejdzie Ekskluzywna tarcza zegarka i tapety Które będą specyficzne dla tych modeli.

Dostępność obu produktów przewidziana jest na premierę Thoma Browne’a Następny 12 września 2023 r. na niektórych wybranych rynkachNie zdradzając na razie, jakie będą (wysokie) ceny tych ekskluzywnych i limitowanych modeli.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *