Samsung przedstawia swoją wizję Galaxy AI na targach MWC 2024 dzięki najnowszym produktom i usługom – Samsung Newsroom Chili

Samsung przedstawia swoją wizję Galaxy AI na targach MWC 2024 dzięki najnowszym produktom i usługom – Samsung Newsroom Chili

Elektronika Samsunga Nowe doświadczenia mobilne z Galaxy AI zostaną zaprezentowane podczas Mobile World Congress 2024, który odbywa się obecnie w Barcelonie w Hiszpanii. Odwiedzający stoisko Samsunga będą mieli możliwość praktycznego doświadczenia wykorzystania technologii Galaxy AI we wszystkich produktach Galaxy, ze szczególnym uwzględnieniem… Seria Galaxy S24co otwiera drogę do Nowa era mobilnej sztucznej inteligencji. Sztuczna inteligencja galaktyki[1] Rozszerzy się także na całą ofertę Samsunga, włączając inteligentniejszą produktywność w przypadku serii Galaxy Book4, inteligentne zdrowie w przypadku serii Galaxy Watch i Galaxy Ring, który jest pokazywany publicznie po raz pierwszy.

„Nasze najnowsze produkty i innowacje Galaxy uwalniają moc mobilnej sztucznej inteligencji, aby umożliwić użytkownikom w codziennym życiu odblokowanie nowych możliwości” – powiedział TM Roh, prezes i dyrektor Mobile eXperience Business w Samsung Electronics. „Jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania Galaxy AI w całym naszym portfolio, łącznie z całą serią, podczas tegorocznych targów MWC Galaxy S24Co pokazuje, jak potężne są te urządzenia w tworzeniu lepszej, inteligentniejszej i bardziej połączonej przyszłości.

Przedstawiamy nową erę mobilnej sztucznej inteligencji

Samsung zaprezentuje na swoim stoisku funkcje AI serii Galaxy S24 Poprawia to komunikację i kreatywność użytkownika, co ożywa w codziennych sytuacjach. Obejmuje to takie funkcje, jak natychmiastowe tłumaczenie[2] Obsługiwane przez sztuczną inteligencję urządzenia, umożliwiające natychmiastowe dwukierunkowe tłumaczenie rozmów telefonicznych, które pokonuje bariery językowe. Szukaj za pomocą okręgu [3] Umożliwia szybkie, proste i bardziej intuicyjne wyszukiwanie i dokonywanie nowych odkryć za pomocą prostego gestu. Wyświetlony zostanie także Asystent notatek[4]który oprócz edycji generatywnej upraszcza i porządkuje złożone teksty[5]co pozwala użytkownikowi na swobodę zmiany rozmiaru obiektów lub zmiany ich położenia na obrazach, co zapewnia większą swobodę twórczą.

Samsung zorganizował także przestrzeń, w której odwiedzający mogą zobaczyć potężne możliwości aparatów z tej serii Galaxy S24. W słabo oświetlonym pomieszczeniu przypominającym salę koncertową można wykonywać zbliżenia małych obiektów umieszczonych na scenie, aby wykorzystać możliwości serialu w zakresie fotografii nocnej. Galaxy S24Ulepszono go, aby był bardziej stabilny w warunkach słabego oświetlenia dzięki silnikowi ProVisual opartemu na sztucznej inteligencji Galaxy[6].

Możliwości Galaxy AI zostaną wkrótce rozszerzone Dla istniejących modeli Galaxyw tym serie Galaxy Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9, a także serie Galaxy S23 i S23 FE.[7]. Ponadto Samsung oferuje możliwość bezpośredniego doświadczenia zwiększonej produktywności Seria Galaxy Book4Która ukaże się na całym świecie od 26 lutego. Funkcje łączności urządzeń Galaxy, które zostaną zaprezentowane na stoisku firmy Samsung, zaprezentują, w jaki sposób użytkownicy mogą bezproblemowo zwiększać produktywność, na przykład łatwo przesyłać i edytować zdjęcia i filmy pomiędzy Galaxy S24Galaxy Book4 i Galaxy Tab S9.

Więcej połączonych doświadczeń wellness, wspomaganych przez sztuczną inteligencję

Samsung zaprezentuje swoją ofertę inteligentnych rozwiązań zdrowotnych na Mobile World Congress, zapewniając użytkownikom bardziej spersonalizowane i płynne doświadczenia zdrowotne dzięki rewolucyjnej mocy sztucznej inteligencji na większej liczbie urządzeń. W ramach tego portfolio Galaxy Ring jest prezentowany jako nowy rodzaj produktu zdrowotnego, który upraszcza codzienne dobre samopoczucie, wspierając mądrzejsze i zdrowsze życie za pośrednictwem lepiej połączonej cyfrowej platformy dobrego samopoczucia: Samsung Health.

Samsung zaprezentuje także nadchodzące inteligentne funkcje zdrowotne. Na przykład moje punkty witalności[8] Zapewnia spersonalizowane informacje zdrowotne na podstawie wielu czynników, w tym snu, aktywności, tętna i zmienności tętna, podczas gdy karta wzmacniająca zapewnia[9] Pomaga uczynić każdy dzień zdrowszym, śledząc wcześniej ustalone cele i dostarczając praktycznych spostrzeżeń. Odwiedzający będą mogli zobaczyć zalety tych funkcji w Seria Galaxy Watch6 Sparowane Galaxy S24zanim zostaną udostępnione opinii publicznej jeszcze w tym roku.

Wykorzystując ekosystem SmartThings firmy Samsung, firma pokazuje, jak dom może stać się miejscem zdrowszego życia[10]. Steruj podłączonymi światłami, aby włączały się i wyłączały automatycznie, zapewniając lepszy sen[11]Lub ustaw alarmy przypominające o zażyciu leków. Umożliwia także użytkownikowi śledzenie treningów oraz mierzenie tętna i spalonych kalorii w czasie rzeczywistym, jednocześnie oglądając film fitness na podłączonym telewizorze.

Stoisko Samsung Galaxy Experience na targach MWC 2024 znajduje się w hali 3 Fira Barcelona Gran Via.

[1] Firma Samsung nie składa żadnych obietnic ani gwarancji dotyczących dokładności, kompletności ani wiarygodności wyników zapewnianych przez funkcje AI. Aby móc korzystać z niektórych funkcji Samsung AI, może być konieczne zalogowanie się na konto Samsung.
[2] Natychmiastowe tłumaczenie wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się do konta Samsung. Natychmiastowe tłumaczenie jest dostępne tylko w preinstalowanej aplikacji Samsung Phone. Połączenia należy wykonywać przy użyciu oryginalnego dialera firmy Samsung. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
[3] Wyniki mogą się różnić w zależności od dopasowań wizualnych. Wymaga połączenia z Internetem. Użytkownicy mogą potrzebować aktualizacji Androida do najnowszej wersji. Funkcjonalność produktu może zależeć od aplikacji i ustawień urządzenia. Niektóre funkcje mogą nie być obsługiwane przez określone aplikacje. Dostępność usług różni się w zależności od kraju i języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana. Czas aktualizacji może się różnić w zależności od modelu.
[4] Tylko dla tekstu w Samsung Notes (200–4000 znaków); Wymaga logowania do konta Samsung i połączenia z Internetem.
[5] Wersja generatywna wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Edycja za pomocą edycji generatywnej skutkuje obrazem o rozmiarze zmienionym do 12 megapikseli. Po zapisaniu na wyjściowym obrazie umieszczany jest widoczny znak wodny, wskazujący, że obraz został wygenerowany przez sztuczną inteligencję. Nie gwarantuje się dokładności i niezawodności generowanych wyników.
[6] Zoom AI dotyczy odstępów pomiędzy długościami zoomu cyfrowego. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.
[7] Niektóre funkcje AI w serii Galaxy S24 mogą nie być dostępne w modelach poprzedniej generacji.
[8] Wynik My Vitality Score będzie dostępny w aplikacji Samsung Health do 2024 r. Dostępność może się różnić w zależności od rynku, operatora i urządzenia mobilnego. Funkcje są przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów związanych ze zdrowiem i kondycją. Pomiary służą wyłącznie do celów osobistych. W celu uzyskania porady należy zwrócić się do lekarza.
[9] Karta Booster będzie dostępna w Samsung Health do 2024 roku. Dostępność może się różnić w zależności od rynku, operatora lub urządzenia do noszenia.
[10] Dostępne na urządzeniach inteligentnych zarejestrowanych w SmartThings. Dostępność może się różnić w zależności od rynku i urządzenia.
[11] Do skonfigurowania środowiska snu wymaga najnowszej wersji aplikacji mobilnych Samsung Clock i SmartThings.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *