Samsung wprowadza na rynek nowe inteligentne telewizory OLED, Micro LED, Neo QLED i pierwszy na świecie bezprzewodowy projektor 8K

Samsung wprowadza na rynek nowe inteligentne telewizory OLED, Micro LED, Neo QLED i pierwszy na świecie bezprzewodowy projektor 8K

To nowa linia inteligentnych telewizorów i produktów lifestylowych firmy

Tizen OS, system operacyjny dla telewizorów Samsung

Na jeden dzień do rozpoczęcia targów CES 2024, popularnego wydarzenia poświęconego technologii konsumenckiej odbywającego się w Las Vegas, SAMSUNG Ogłosiła już najważniejsze wieści. To jest o Nowa gama inteligentnych telewizorów Neo QLED, Micro LED i OLED oraz pierwszy na świecie bezprzewodowy wyświetlacz 8KKtóry nazywa się Premiera 8K.

Wśród nowych funkcji oferowanych przez te telewizory jedną z najbardziej interesujących jest wprowadzenie: Procesor AI nowej generacji poprawia jakość obrazu i dźwięku. Poza tym został tak zaprojektowany Można się z nim połączyć ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniamizapewniając w ten sposób bardziej elastyczny styl życia i doświadczenia poza ekranem.

Neo QLED 8K 2024, doskonałość dzięki nowemu procesorowi NQ8 AI Gen3

Nowe telewizory Samsung QLED

Nowy telewizor Samsung QLED 8K

Zacznijmy od nowych telewizorów Neo QLED 8K i 4K, które wyróżniają się Realistyczne obrazy i najwyższej klasy technologie audio Ze względu na duże rozpowszechnienie aplikacji i usług. Teraz górna część modelu w zmniejszonej skali Neo QLED 8K przedstawia najlepszy jak dotąd procesor Samsunga: NQ8 IA Gen3dwukrotnie szybszy od poprzednika, co przekłada się na ekran wyświetlający nawet najdrobniejsze szczegóły.

Do tej doskonałej wydajności dochodzi szereg funkcji poprawiających jakość obrazu i dźwięku: 8K AI Upscaling Pro dla Retusz treści w niskiej rozdzielczościOraz AI Motion Enhancer Pro do rozwiązywania problemów z ruchem podczas odtwarzania treści sportowych oraz Real Depth Enhancer Pro Dodaj szczegóły do ​​animowanych scen.

Optymalizator ruchu AI

Funkcja AI Motion Enhancer poprawia jakość obrazu podczas wydarzeń sportowych

Jeśli chodzi o dźwięk, to można Podłącz i zsynchronizuj wiele głośników bezprzewodowych i listwy dźwiękowej Dzięki Q-Symphony. Z drugiej strony, ty też będziesz się dobrze bawić Znacząca poprawa dialogów i głosów Z Active Voice Amplifier Pro, wzmacniaczem dialogów wykorzystującym sztuczną inteligencję.

Nowe telewizory Neo QLED 8K bazują na… System operacyjny Tizen 2024 Telewizory Samsung Smart TV: Obejmują one: Nowy ekran główny Z dodatkowymi kategoriami i nowym kontrolerem bezprzewodowym zaprojektowanym dla Samsung Gaming Hub. Dodatkowo od teraz każdy członek rodziny będzie mógł założyć i posiadać własny profil Osobiste rekomendacje Dla wyjątkowych wrażeń.

Micro LED 2024, innowacja w technologii wyświetlania

Mówiliśmy już kilka miesięcy temu, że Samsung w dalszym ciągu jest wiodącą marką w sprzedaży telewizorów i nic dziwnego, że jego zaangażowanie w innowacje daje o sobie znać od lat. W przypadku tego zakresu Ekrany wyposażone są w bardzo mały chip Micro LED Który został wykonany z najwyższą precyzją.

Do tego stopnia, że ​​eliminuje spoiny i załamania światła, umożliwiając nowym przezroczystym diodom Micro LED emisję światła Wyraźny, niezakłócony obraz w każdym środowisku. Dlatego innowacyjna technologia Micro LED charakteryzuje się modułową konstrukcją, która obsługuje Dostosuj rozmiar, kształt i proporcje ekranów Aby dostosować go do odpowiedniej przestrzeni.

OLED 2024, z panelami nawet o 20% jaśniejszymi

Gwiazdą nowej gamy OLED jest… Model telewizora S95D 77 cali Który odtwarza bardzo wysoki poziom Szczegóły, głęboka czerń i dokładność kolorów AI To atest Pantone. A gdyby tego było mało, ekran jest o 20% jaśniejszy niż w poprzednich modelach.

Nie jest to jednak jedyny model z nowej gamy OLED zaprezentowany dzisiaj przez firmę. Samsung też dostarczył Modele S90D i S85D, dostępne w rozmiarach od 48 cali do 83 calichociaż rozmiar i dostępność zależą od kraju.

Dodatkowo te telewizory mają nowość Nieoślepiająca technologia OLEDKtóry został specjalnie zaprojektowany dla tej nowej kolekcji. Jej praca jest Redukuje odbicia, utrzymuje ostrość obrazu i utrzymuje dokładność kolorówWszystko w towarzystwie nowej specjalistycznej warstwy twardej farby.

Nieoślepiający wyświetlacz OLED Samsung

Nowa technologia OLED Glare Free w telewizorach Samsung

Premiere 8K, pierwszy na świecie bezprzewodowy projektor 8K

Samsung też ma na ten temat wiele do powiedzenia Produkty lifestyloweNajlepszym tego dowodem jest nowy projektor bezprzewodowy The Premiere 8K. Po wprowadzeniu na rynek pierwszego projektora Freestyle dwa lata temu, z niecierpliwością czekamy na pierwszy projektor bezprzewodowy 8K, który zagwarantuje… Wyjątkowy obraz bez konieczności stosowania kabli.

Tak naprawdę jedną z jego najlepszych cech jest wygoda, jaką oferuje, ponieważ bez najmniejszego wysiłku możesz zabrać go do miasta, do apartamentu na plaży lub gdziekolwiek chcesz. w ten sposób, Unikamy konieczności kupowania telewizora do drugiego domu, a nawet przenoszenia zestawu z domu Za każdym razem, gdy jedziemy spędzić trochę czasu poza domem.

Ten projektor o ultrakrótkim rzucie zapewnia stały dźwięk, Granie w chmurze, cztery sekcje ekranu z funkcją Multi View i innymi inteligentnymi funkcjami Ułatwia to życie użytkownikowi. Ponadto zapewnia wrażenia dźwięku przestrzennego dzięki technologii Sound-on-Screen firmy Samsung, której towarzyszą algorytmy audio. Oprogramowanie z Dolby Atmos.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *