Samsung wprowadza nowości fotograficzne Galaxy S22 do starszych modeli

Powiązane wiadomości

Mówiliśmy ci to niedawno Samsung przygotowywał się Pojawiają się funkcje fotograficzne Galaxy S22 do innych starszych modeli, a firma nie spóźniła się.

Postanowiono również dostosować niektóre ulepszenia aparatu w swoich najnowszych flagowcach do innych kompatybilnych i zaawansowanych modeli, ale na przykład z poprzednich lat, takich jak Galaxy S10.

Oto kilka interesujących funkcji, które oznaczają, że lata po ich wydaniu mogą nadal poprawiać wrażenia, jakie otrzymują użytkownicy.

Wiadomości o wysokiej klasy telefonach Samsung Galaxy

Niektóre wysokiej klasy telefony Samsung z ostatnich kilku lat – każdy w zależności od ich kompatybilności – otrzymują w ramach aktualizacji kilka nowych funkcji fotograficznych. Nowe funkcje już tam są Galaktyka S22który jest następny:

  • Zdjęcie w trybie nocnym: Galaxy S21, S20, Note20, Z Fold 2, Z Fold 3, Z Flip 5G, Z Flip 3.
  • Poznawanie zwierząt domowych: Galaxy S21, S21 FE, S20 FE, Note 20, Z Fold 2, Z Fold 3, Z Flip 5G, Z Flip 3.
  • Edytuj pozycję światła: Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy S20 FE, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip 3.
  • Obraz wideo z teleobiektywem: Galaxy S21, Galaxy S21 FE i Galaxy Z Fold 3.
  • Ulepszenia trybu wyjściowego: Galaxy S21, Galaxy Z Flip 3 i Galaxy Z Fold 3.
  • Integracja ze Snapchatem: Galaktyka S21

Te nowe funkcje są już dostępne w niektórych telefonach komórkowych, takich jak Galaxy S21 w Korei Południowej i niektórych krajach europejskich, jak zebrano w XDAdzięki aktualizacji, która jest jego numerem kompilacji G99xBXXU5CVDD.

Powiedziawszy to, Samsung nieco przedłuża żywotność tych telefonów komórkowych, które w końcu należą do wysokiej klasy minionych lat, a na pewno nie są dalekie od wydajności lub fotografii.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.