Samsung zapowiada nowy „inteligentny ekran”, ekran komputera bardzo podobny do ekranu telewizora | Przybory

W ostatnich latach trend zmierza w kierunku Bardzo duże ekrany komputerowe. Producenci tacy jak Acer, Philips, Alienware czy Samsung wprowadzili na rynek ekrany komputerowe o wielkości do 55 cali. Ten ostatni zdecydował się także na dywersyfikację swojej oferty inteligentnych ekranów, zgodnie z zapowiedzią Samsunga.

Do teraz, Samsung Zasugerował tylko po przekątnej dla smartfonów M7 wprowadzonych na rynek w zeszłym roku z f32 cale. Jednak koreańska firma zaproponuje dwa dodatkowe formaty dla fanów dużych ekranów lub dla fanów tradycyjnych ekranów PC. Tym samym producent zaprezentował dwa nowe modele 43 ” Samsung M7 4K Smart Screen, Samsung M5 1080p 24 ” Smart Screen. Uzupełnia to już dostępne modele M5 27 i 32 “, ale teraz jest również dostępne w kolorze białym.

Najnowsze dodatki do serii inteligentnych ekranów Samsunga obejmują:

43-calowy inteligentny monitor M7 (model: M70A)

W jaki sposób Główna forma, Smart Monitor M7 jest teraz oferowany w formacie Rozmiar większy niż 43 cale Zwiększa produktywność i poprawia rozrywkę, a konstrukcja bez obramowania zapewnia wciągające wrażenia podczas pracy, nauki lub zabawy. Z wyświetlaczem UHD 4K-Możesz płynnie przełączać funkcje z zaufanego urządzenia biznesowego do natychmiastowego centrum rozrywki 4K z aplikacjami do strumieniowego przesyłania treści, wbudowanymi wzmacniaczami i funkcjami. Technologia HDR10 Aby poprawić każdy szczegół.

Pusty inteligentny ekran M5 27 ” i 32 ” (model: M50A)

Popularny M5 ma teraz elegancki, biały wygląd dla modeli 27-calowych i 32-calowych. Nowy kolor doskonale komponuje się z inspirującymi projektami minimum Stanowi wykończenie estetyki każdego wnętrza, dzięki czemu jest idealnym uzupełnieniem domu użytkownika świadomego designu.

24-calowy inteligentny monitor M5 (model: M50A)

Seria M5 jest teraz również prezentowana w nowym 24-calowym formacie HD, co czyni ją najinteligentniejszym monitorem Bardziej dostępny pod względem rozmiaru i ceny. Kompaktowy rozmiar inteligentnego ekranu sprawia, że ​​jest idealny dla tych, którzy nie mają miejsca w biurze na większy ekran lub dla klientów, którzy po prostu szukają wielofunkcyjnego ekranu w dobrej cenie.

Inne funkcje

Pojawiają się ekrany Kontroler kompatybilny z Bixby Poruszanie się po interfejsie programu. Wreszcie możliwe jest również przybliżenie smartfona Samsung do ekranu, aby mógł przesyłać treści wideo, które można przenieść na ekran.

W rzeczywistości istnieją funkcje, które są w dużej mierze inspirowane telewizorami Samsunga, aż do braku gniazda. Port ekranu. Jednak główną różnicą między tego typu ekranem a prawdziwym telewizorem jest tuner telewizyjny. Ekrany Samsung Smart Monitor nie ma tunera.

Cena i dostępność

Na razie Samsung nie ogłosił ceny swoich nowych ekranów. Pamiętaj jednak, że 32-calowy inteligentny wyświetlacz M7 proponowany jest za 399 euro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *