Sanchez ma już człowieka dla hiszpańskiego biura obrony: Guillermo Escribano

Pedro Sanchez ma już człowieka do kierowania hiszpańskim Biurem Obrony. To Guillermo Escribano, który obejmie nowe stanowisko Dyrektora Generalnego Języka Hiszpańskiego na Świecie. Urodził się w Madrycie w 1974 roku, ukończył studia prawnicze, a od 2002 roku pracuje w służbie dyplomatycznej.

Był kierownikiem wydziału w Sub-Dyrekcji Bliskiego Wschodu (2003-2004) i Sekretarz w Ambasadzie Hiszpanii w Berlinie (Niemcy)– Zainteresowanie sprawami konsularnymi i administracyjnymi (2004-2008).

również odegrał swoją rolę Stanowiska radcy kulturalnego w Ambasadzie Hiszpanii w Rabacie (Maroko) (2008-2012), a także sekretarz Ambasady Hiszpanii w Manili (Filipiny), odpowiedzialny za sprawy kulturalne i administracyjne (2015-2018)

druga dekada Ambasada Hiszpanii w Warszawie (Polska) (2018-2021) Następnie został zastępcą dyrektora generalnego ds. spójności pracy zagranicznej. Od października 2021 r. członek doradczy w Kancelarii Ministra Polityki Regionalnej.

Nowy ambasador w Kolumbii

Gabinet zatwierdzony Mianowanie dyplomaty Joaquína Marii de Aristegui Laborde Jako nowy ambasador Hiszpanii w Kolumbii.

Zawodowy dyplomata od 1992 rokuZajmował różne stanowiska techniczne i kierownicze w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, w Komitecie Organizacyjnym Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, w Dyrekcji Generalnej ds. Europy, Azji i Pacyfiku oraz Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych, a także w Biurze Wysokiego Komisarza Rządu ds. hiszpańska marka.

Za granicą pracował w ambasadach w Bukareszcie, San Salvador, Bangkoku, Hadze, Genewie i innych. Do czerwca 2021 r. był Dyrektorem Generalnym ds. Sportu w Sekretarzu Stanu ds. Sportu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *