Sanchez zawiesił swoją podróż do Mołdawii i Polski w ostatniej chwili z powodu kryzysu politycznego w „sprawie Pegaza”.

Połączenie Sprawa Pegaza Może przynieść wszystko. Nie tylko to Głosowanie dekretu jest groźne Wbrew ekonomicznym skutkom wojny, w najbliższy czwartek w Kongresie należy dokonać przeglądu, podobnie jak hiszpańska polityka zagraniczna. Pedro Sanchez Odwołał swoją podróż do Mołdawii i Polski, choć była zaplanowana na ten czwartek i piątek, zaledwie godzinę przed rozpoczęciem wszystkich przygotowań do Monclovy.

Usługi w zakresie protokołu międzynarodowego i protokołu prezydencji zostały już zamknięte Spotkania na najwyższym poziomie w Kiszyniowie i WarszawieDodatkowo Wizyta w Centrum dla UchodźcówA nawet porozumienia o pogłębieniu stosunków dyplomatycznych z Mołdawią.

Według źródeł Monclo mówi się o „odroczeniu” Zrób to po podróży Wyrazić solidarność Hiszpanii z Polską i Mołdawią w odpowiedzi na przyjęcie uchodźców ukraińskich.

Oficjalna wizyta została kilka minut temu potwierdzona w tej gazecie przez bezpośrednie źródła Ministerstwa Spraw Zagranicznych. „Wydarzenia w Mołdawii sprawiają, że ta podróż jest jeszcze ważniejsza”Wyjaśnili pomimo tych wydarzeń Starcia i ataki wojskowe Przypomina pierwsze ruchy wojsk rosyjskich przed inwazją na Ukrainę.

Pamiętaj, że w Najbiedniejszy kraj w EuropiePowstanie prorosyjskie Naddniestrze Jest to „największy arsenał Moskwy poza jej granicami”. Raporty wywiadowcze autorstwa Moncloa Wskazuje się na to od półtora miesiąca Władimir Putin chce przedłużyć wojnę Do tego terytorium, aby stworzyć kręgosłup do Ukrainy.

Prezydent rządu musi podjąć tę decyzję Ani jeden głos nie powinien odgrywać roli w weryfikacji pełnej sesji Kongresu Porządku Stanu Działania przeciwko kryzysowi grożącemu obaleniem partnerów, „niezadowolenie” z wyjaśnień rządu, a przede wszystkim „Martwię się największym kryzysem politycznym, który się pogłębia”.Według słów polityka, który rzekomo szpiegował oprogramowanie, mogło ono zainfekować jego telefon komórkowy.

„Nie wiemy, czy to CNIA, czy nie Dyrektor nie miał nawet gestu, by okazać zainteresowanie„, wyjaśnia w rozmowie z tą gazetą”, „W tych okolicznościach” Nadzieja jest niemożliwa Przyszedł powiedzieć, przynajmniej bez wyjaśniania czegokolwiek swoim wyborcom, że rząd powinien cokolwiek aprobować.

Oficjalny harmonogram potwierdzony przez Moncloa wskazywał, że wyląduje na lotnisku w Kiszyniowie o 15:00 czasu hiszpańskiego. Musiał wyjechać z Madrytu o 11:30., Ponieważ czas lotu wynosi około trzech i pół godziny. Presja czasu była wyraźna już przed kryzysem politycznym Sprawa Pegaza.

Ale własna agenda Sancheza już opóźniła rozpoczęcie debaty w Kongresie, ponieważ przyjmie on bułgarskiego premiera o 21:30. Roman Roman, W Moncloa. Pomimo bycia Mówcą, Zły MeritchellDecyduje o natychmiastowym głosowaniu nad debatą – zamiast zebrać trzy mandaty do weryfikacji w najbliższy czwartek – przewodniczący Nie będzie miał czasu na dostosowanie się do wizyty w ośrodku recepcyjnym 15:30 z Kiszyniowa.

Bez wsparcia

Nieobecność Sancheza sprawiła, że ​​głosowano za weryfikacją, która wciąż jest w powietrzu, ponieważ opozycja nie jest nawet opiekowana przez rząd. Według omawianych źródeł zarówno Ciudadanos, jak i PP czekają na telefon Feliks Polanos Zapewnia w nim, że nakaz ten zostanie zrealizowany jako projekt wykonawczy na każde z ich próśb.

Źródła Partii Liberalnej potwierdziły gazecie: „Do tej pory było spotkanie z ministrem, ale Nie ma postępu, ponieważ nie są w nic zaangażowani”.

Tymczasem odszedł bez wsparcia rządu. Jej stali partnerzy, tacy jak ERBN i Bildu, grożą głosowaniem przeciwko politycznym odpowiedzialnościom „i rzucają się do przodu”, które rzekomo były szpiegowane przez niezależnych przywódców, jeśli nie zostaną zaakceptowane.

Jednak rząd nadal ma nadzieję na naprawienie sytuacji lub przesunięcie zamówienia do przodu Dzięki za nie głosowanie PP. Ale to Alberto Nunez Feijoo Wymagany Jego „plan szoku gospodarczego” będzie negocjowany Z ulgami podatkowymi dla „niskich i średnich dochodów”.

Na początku tygodnia Monclova ogłosiła, że ​​Sanchez pojedzie do Mołdawii w czwartek, a do Polski w piątek. W rzeczywistości Prezydent potwierdził już premiera. Natalia Gawrilida, I Prezydent, Maya Lane, Spotkania dwustronne w Mołdawii po wizycie w ukraińskim obozie dla uchodźców w czwartek po południu.

Prezydent chciał przekazać zaangażowanie Hiszpanii i jedność swojego rządu wraz z przybyciem uchodźców z Ukrainy. W tym roku mija trzy dekady od nawiązania stosunków dyplomatycznych z Cicino, ale Żaden hiszpański szef rządu nigdy nie odwiedził Mołdawii A Sánchez również zamierza zbadać tę możliwość Otwórz antenę dyplomatyczną w krajuW Hiszpanii nie ma ambasady.

Zaaranżował też spotkanie z polskim premierem na następny dzień. Mateusz Morawiecki, ma z nim dobre stosunki, pomimo jego całkowitego sprzeciwu wobec polityki politycznej. Jednak kryzys polityczny Sprawa Pegaza Plany zostały anulowane.

Wojna rosyjsko-ukraińska

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.