Santander Consumer Fund rozpoczyna działalność w Grecji | Firmy

Santander Consumer Fund rozpoczął swoją działalność w Grecji po zawarciu umowy z Syncletis Group na świadczenie usług finansowych dla sieci dealerów i klientów.

Grupa Syngelitis jest jednym z największych importerów samochodów w Grecji i od 1970 roku jest powiązana z branżą motoryzacyjną z największą w kraju siecią dealerów. Obecnie importuje i sprzedaje Peugeot, Citroen i DS za pośrednictwem ponad 80 dystrybutorów w całej Grecji.

Umowa umożliwia Santander Consumer Finance wejście na nowy rynek i umocnienie pozycji lidera w branży motoryzacyjnej w Europie, która istnieje już w 16 krajach (Austria, Niemcy, Belgia, Dania, Hiszpania, Finlandia, Francja, Grecja, Holandia, Włochy, Norwegia) , Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Szwecja i Szwajcaria) z ponad 130 000 punktów sprzedaży pomiędzy dystrybutorami i firmami.

Eleni Kronia, dyrektor Santander Consumer Finance Business w Grecji, zauważa: „Umowa z Syncleditis Group daje Santander Consumer Group duże uznanie i dumę z tego, że została wybrana na zaufanego partnera finansowego dla wiodącej grupy. Sektor motoryzacyjny w Grecji. Umowa ta pozwala nam wejść na nowy rynek, na którym nie mamy równowagi, wzmacniając w ten sposób naszą pozycję lidera w Europie. „

Paul Syncletis, prezes i dyrektor generalny Grubo Syncelitis, podkreśla: „Cieszymy się, że mamy lidera w finansowaniu samochodów, takiego jak Santander Consumer Finance, który nadal będzie doskonałym kibicem w obliczu aktualnych wyzwań w branży i skutecznie promować nasze biznes.

W kraju działa już Santander Consumer Fund, którego lokalna siedziba znajduje się przy Athenian Avenue w Kyphias. Oficjalna prezentacja dla sprzedawców Syncleitis Group i pierwsza transakcja finansowa w celu zapewnienia Santanderowi środków konsumenckich w Grecji odbyła się w marcu ubiegłego roku.

Santander Consumer Fund (SCF) to największa instytucja finansowa w Europie, zlokalizowana w 16 krajach europejskich, w tym w Kanadzie i Chinach. Ma 15 000 specjalistów i 18 milionów klientów oraz 130 000 partnerskich punktów sprzedaży.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *