Sapphire GearBox 500, GPU przez Thunderbolt 3/4 z RX 6600 XT

szafir Wydaje własną zewnętrzną kartę graficzną Skrzynia biegów 500, który jest w środku RX 6600 XT, aby zwiększyć moc graficzną laptopa.

Sapphire GearBox 500, zewnętrzny procesor graficzny ze złączem RX 6600 XT i Thunderbolt 3/4

Ta karta graficzna jest w stanie ulepszyć grafikę dowolnego laptopa korzystającego z portu Thunderbolt 3 lub 4.

ten Skrzynia biegów 500 Łączy się przez Thunderbolt z dowolnym laptopem, dzięki czemu możesz przyspieszyć wydajność grafiki dzięki RX 6600 XT, w pudełku. Chociaż laptopy są preferowanymi urządzeniami do tego typu grafiki zewnętrznej, Skrzynia biegów 500 Jest kompatybilny z dowolnym komputerem z systemem Windows 10 lub Mac z portami Thunderbolt 3 lub 4.

Skrzynia biegów 500

Karta graficzna to PULSE Radeon RX 6600 XT z około 8 GB pamięci VRAM. Chociaż jest sprzedawany z tą kartą graficzną w środku, możemy dodać dowolną inną kartę graficzną w gnieździe PCIe 3.0 x16 wewnątrz. Ponadto obudowa GearBox 500 została zoptymalizowana pod kątem dobrego przepływu powietrza, otwory wentylacyjne zajmują prawie wszystkie boki, pozwalając grafice prawidłowo oddychać. Pobór mocy instalowanej przez nas karty graficznej nie może przekraczać 350W.

Skrzynia biegów 500

Poleć nasze Przewodnik po najlepszych laptopach do gier na rynku

Ponadto w pudełku znajdują się różne typy portów, takie jak dwa porty USB 3.0 lub port Ethernet. Plus, jest dostarczany z wysyłką PD (ładowanie zasilania) Jest w stanie w pełni naładować laptopa do 60W. W dwóch portach USB 3.0 możemy dodać różne dodatkowe akcesoria, które pomogą nam dodać więcej USB dostępnych dla laptopów, które zwykle są dostarczane z kilkoma.

Więcej informacji znajdziesz w Oficjalna strona produktu. Będziemy Cię informować.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *