Satyan Gnanasekaran z Tokio, Lock Down, Polska, wydaje się konkurować i pasować

Sathiyan Gnanasekaran (Zdjęcie: Sathiyan Instagram)

Sathyan Gnanasekara jest obecnie w Polsce na 10-dniowej polskiej Superliki, wracając do domu 14 kwietnia.

  • IANS New Delhi
  • Ostatnio zaktualizowany:Kwiecień 3, 2021, godz.
  • Podążaj za nami:

Aby się przygotować Igrzyska Olimpijskie w Tokio Od 23 lipca jest asowym tenisistą stołowym w Indiach Sathiyan Gnanasekaran Rywalizacja w 10-dniowej polskiej Superlice od piątku. 28-letni Gnanasekaran reprezentuje Jaroslavl, miasto, w którym znajduje się polska Superlica. Przyjechał do Polski w piątek i wróci 14 kwietnia. Według Gnanasekary jego udział w polskiej lidze byłby dla niego odpowiedni, ponieważ wiele meczów zostało odwołanych lub przełożonych z powodu wirusa koronowego. „Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Dlatego chciałem konkurować, aby uzyskać korzyści z treningu meczowego podczas epidemii ”- powiedział IANS.

W ćwierćfinale gracz z Indii wygrał kluczowy pojedynek singlowy, pomagając swojej drużynie pokonać Bidkosk 3: 1 i wejść do ostatnich czterech etapów turnieju. Półfinały odbędą się 7 kwietnia.

W zeszłym miesiącu pochodzący z Chennai mistrzowie olimpijscy dokonali zmian w singlach podczas azjatyckich kwalifikacji w Doha.

Brązowy medalista Igrzysk Azjatyckich w Dżakarcie, Sharad Kamal, został drugim Hindusem, który zapisał się na Igrzyska Olimpijskie w Perth w singlach mężczyzn.

„To będzie ciężka kwarta. Półfinał będzie bardzo wymagający. Mam nadzieję, że mój zespół wejdzie do finału” – powiedział Gnanasekaran telefonicznie z Jaroslava.

W związku z nową falą wirusa koronowego w Europie w wielu miastach Polski znajdują się śluzy.

„Pozostajemy w bańce życia. Venture nie jest dozwolone poza hotelem lub stadionem. Wszystkie sklepy i restauracje są zamknięte. Samorząd pozwolił graczom z zewnątrz rywalizować, ponieważ jest to liga zawodowa. Skupiam się na meczach” – powiedział dodany.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *