Scarface 2: Gry wideo Wyciekły zwiastun nigdy wcześniej nie widzianej gry Tony Montana. PlayStation Xbox Hiszpania Meksyk USA Kolumbia Argentyna | technologia

Jest uważany za jeden z najważniejszych filmów kryminalnych w kinie, a jego obecność dotarła do świata gier wideo. W 2006 roku studio Radical Entertainment wydało Scarface: The World Is Yours, tytuł, który na nowo zinterpretował wydarzenia z filmu.

Dwa lata później, w 2008 roku, za sequelem stał ten sam deweloper, Blizna 2który odbędzie się w Las Vegas i będzie gwiazdą Tony GóraPonieważ pod koniec pierwszej partii zakończenie zmieniło się i przeżył.

Patrzeć: Fall Guys za darmo: minimalne i zalecane wymagania na PC

Jednak w tym samym roku fuzja firm Aktywacja (Właściciel Radical Entertainment) i Blizzard bo to Gra nie wyszła poza fazę pre-alfa, więc rozwój nie był kontynuowany.

Teraz kanał Mafia Game Videos opublikował rozgrywkę i animację tego, co będzie kontynuacją Scarface:

Biorąc pod uwagę czas, gra mogła zostać wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, choć jak pokazano w ujawnionym filmie, Scarface 2 wciąż ma przed sobą drogę do rozwoju i ulepszeń.

Patrzeć: Steam: 10 gier w sprzedaży, których nie możesz przegapić

Wzdłuż tych samych linii, Kasyna i wielkie ulice obserwuje się w Las Vegas, mieście, w którym odbędzie się gra. W kontynuacji Tony Montana przeżył w końcowej części człowiek z blizną 1 Podróżował do Las Vegas, aby zemścić się na Alejandro Sosie i w ten sposób przywrócić narkotykowe imperium Miami.

Gra wideo Scarface 2 została anulowana w 2008 roku.
Gra wideo Scarface 2 została anulowana w 2008 roku. / gry mafijne

Jak donosi kilka specjalistycznych mediów, różni aktorzy z oryginalnego filmu użyczyli swoich głosów w sequelu, podczas gdy Al Pacino odmówił pracy. Chociaż wielokrotnie nagradzany autor zezwolił na wykorzystanie swojego wizerunku w obrazie promocyjnym gry.

Po fuzji Activision i Blizzard oraz po niepowodzeniu Prototype 2 badanie Radykalna rozrywka Zmniejszono liczbę pracowników i zaczął wspierać rozwój innych gier wideo dla firmy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.