Schronisko dla zwierząt w hrabstwie Cumberland leczy 50 chorych psów

Schronisko dla zwierząt w hrabstwie Cumberland leczy 50 chorych psów

Schronisko pełne psów — dokładnie 50 — jest chore w hrabstwie Cumberland. Pracownicy Speranza Animal Rescue, niedaleko Mechanicsburga, nie są pewni, na co cierpią zwierzęta, ale powiedzieli, że objawy są podobne do objawów grypy. Zwierzęta kaszlą, są ospałe i nie jedzą. Psy są na lekach i mam nadzieję, że wyzdrowieją, powiedziała wolontariuszka Kathleen Kroll. Schronisko wystosowało prośbę o pomoc, a społeczność odpowiedziała. „Dali nam jedzenie dla psów, jedzenie dla naszych wolontariuszy” – powiedziała wolontariuszka Janine Guido. Społeczność przekazała ponad 60 000 dolarów, które zostaną wykorzystane na opiekę nad psami. „Nie ma słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni”. pies właśnie zabrany ze schroniska roznosi chorobę „To koszmar” – powiedział Guido. To znaczy, rozprzestrzenia się jak pożar.” Objawy psiej grypy Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom najczęstszymi objawami psiej grypy są: kaszel, katar, gorączka, tłustość, wydzielina z oczu, brak apetytu i nie wszystkie psy wykazują oznaki choroby.. Większość psów choruje w ciągu dwóch do trzech tygodni. Jednak niektóre psy mogą rozwinąć wtórną infekcję bakteryjną, która może prowadzić do poważniejszej choroby i zapalenia płuc, więc każdy, kto martwi się o zdrowie swojego zwierzaka lub którego zwierzę wykazuje objawy grypy psów, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii.

Schronisko pełne psów — dokładnie 50 — jest chore w hrabstwie Cumberland.

pracownicy w Uratuj Esperanzę, niedaleko Mechanicsburga, nie są pewni, na co cierpią zwierzęta, ale twierdzą, że objawy są podobne do objawów grypy. Zwierzęta kaszlą, są ospałe i nie jedzą.

Psy są na lekach i mam nadzieję, że wyzdrowieją, powiedziała wolontariuszka Kathleen Kroll.

Schronisko zwróciło się z prośbą o pomoc, a społeczność zareagowała.

„Dali nam karmę dla psów i jedzenie dla naszych wolontariuszy” – powiedział Kroll.

Społeczność przekazała ponad 60 000 dolarów, które zostaną wykorzystane na opiekę nad psami.

„Nie ma słów, aby wyrazić naszą wdzięczność” – powiedziała wolontariuszka Janine Guido.

Uważa się, że zarazę rozprzestrzenił pies, którego właśnie przygarnęło schronisko.

„To koszmar. To znaczy, rozprzestrzenia się jak pożar” – powiedział Guido.

Objawy psiej grypy

Według Centra Kontroli i Zapobiegania ChorobomNajczęstsze objawy psiej grypy to:

  • kaszel
  • Katar
  • Gorączka
  • letarg
  • wydzieliny z oczu
  • brak apetytu

Nie wszystkie psy wykazują objawy choroby.

Większość chorych psów wraca do zdrowia w ciągu dwóch do trzech tygodni. Ale niektóre psy mogą rozwinąć wtórną infekcję bakteryjną, która może prowadzić do cięższej choroby i zapalenia płuc.

Każdy, kto ma obawy co do zdrowia swojego zwierzaka lub którego zwierzę wykazuje oznaki psiej grypy, powinien skontaktować się z lekarzem weterynarii.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *