Schürrle dołącza do intensywnego treningu Wima Hofa

Andre Schorle (Ludwigshafen11.06.90) wygrał Mistrzostwa Świata, Premier League i DFB-Pokal podczas swojej kariery piłkarskiej, ale jego wczesna emerytura z futbolu przypomina, że ​​szczęście jest najważniejsze.

Shurley Odegrała ważną rolę w zwycięstwie Niemcy Na Mistrzostwach Świata 2014: Skrzydłowy był wtedy na boisku Chelsea Był człowiekiem, który asystował przy zwycięskiej bramce Mario Gotzi Na końcu. Ale sześć lat później, w lipcu 2020 roku, w wieku zaledwie 29 lat przeszedł na emeryturę z zawodowej piłki nożnej.

Wyjaśnia swoją decyzję w rozmowie z Der SpiegelByły gwiazdor powiedział, że pomimo wszystkich pieniędzy, które zarobił w piłce nożnej, często czuł się samotny, zwłaszcza gdy „przepaść była coraz głębsza, a chwil radości coraz mniej”.


Przeczytaj także

Osvaldo Ardiles i Ricardo Villa, argentyńscy piłkarze Tottenhamu Hotspur, znaleźli się w samym środku konfliktu między Wielką Brytanią a Argentyną o wojnę o Falklandy.

ekscentryczny?

To, co niektórym może wydawać się nienaturalnym szaleństwem lub wręcz ekscentrykiem, innym stało się znacznie trudniejsze do dodania samokontroli, aby ich ciała były w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury. Jak ktoś, kto na początku roku podejmuje dobre decyzje, Shurley Rok zaczął się przytulać Metoda Wima Hoffa.

Pod koniec grudnia był już zanurzony w odkrytym batyskafie wypełnionym lodem, a dwa tygodnie wcześniej wraz z kilkoma kolegami wspiął się na szczyt Śnieżkanajwyższa góra w Republika Czeska Na granicy z Polską na wysokości 1603 m n.p.m. noszą tylko szorty, rękawiczki i czapkę. przy -19 stopniach i przy wietrze do 100 km/h, któremu towarzyszyć będzie śnieg i deszcz, Shurley A jej przyjaciele spędzili wolny dzień. Przyznaje: „To była najtrudniejsza psychicznie i fizycznie rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem. Musiałem kopać głęboko w sobie, aby iść do końca, ponieważ nic nie czułem. To było doświadczenie, którego nigdy nie zapomnę!”

Andrei Schürl, ubrany tylko w spodnie i buty, wspiął się z przyjaciółmi na Śnieżkę przy -19º

Andre Schurrle, ubrany tylko w spodnie i buty, wspiął się z przyjaciółmi na Śnieżkę przy -19º

Zdjęcie dzięki uprzejmości Instagrama Andre Schürrle

metoda „bałwan”

Shurley Kieruj się założeniami Wima „Easmana” Hofmówca motywacyjny i sportowiec uprawiający sporty ekstremalne, który od 2007 roku rozpowszechnia w organizmie człowieka dobroczynne działanie lodowatej wody i ekspozycji na ujemne temperatury w celu zmniejszenia objawów różnych chorób, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów czy choroba Parkinsona, pomimo licznych badań przeprowadzonych przez naukowców z Holandia A naukowcy uniwersyteccy nie byli w stanie wykazać pozytywnych wyników. irytacja Głosi łączenie siły woli z technikami oddychania i medytacją (pozycja lotosu), aby organizm mógł wytrzymać ekstremalne temperatury.

Wim Hof ​​od 2007 roku praktykuje kąpiele lodowo-wodne, które wspiera poprzez medytację i oddychanie.

Wim Hof ​​od 2007 roku praktykuje kąpiele lodowo-wodne, które wspiera poprzez medytację i oddychanie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Instagrama Wima Hofa

Świadome oddychanie polega na wdychaniu tlenu do chwili, gdy przyjmiesz więcej tlenu niż to konieczne, i wydychaniu go bez całkowitego uwalniania. Ćwiczenie to wykonuje się pięć razy, aż do uzyskania „wielkiego uczucia ciepła ciała”. Pozycja kwiatu lotosu skutecznie przerywa aktywność umysłową i stymuluje metabolizm do generowania ciepła. pomimo irytacja Próbuje nadać mu sens naukowy i medyczny, którego celem jest umiejętność radzenia sobie z najcięższymi elementami zewnętrznymi, aby żyć pełnią życia i pokonywać przeszkody psychiczne.


Przeczytaj także

Marc-Andre Leclerc dokonał niezapomnianych wspinaczek po wielkich ścianach i lodowych wodospadach samotnie i bez liny, szukając niemożliwych tras, ale nie zyskując sławy.

Marc-Andre Leclerc wspinał się tam, gdzie inni się nie odważyli

różne zapisy

Wim Hof (Sitard, 20.04.1959) Jest rekordzistą Guinnessa Z pływania pod lodem w 2000 r. na dystansie 57,5 ​​m (obecnie 81 m) przy drugiej próbie od pierwszej przepłynął bez okularów, zamarzły mu rogówki i nieprzytomnego nurek musiał ratować. Jest także rekordzistą w najdłuższym kontakcie z lodem (1 godzina 44 minuty – obecnie 3 godziny 28 sekund). W 2007 roku przebiegł najszybszy półmaraton boso na śniegu i lodzie z czasem 2 godzin 16 minut. W tym samym roku wspiął się na 7400 metrów. w tym Szczyt Eversta Nosi tylko szorty i buty i chwali się przebiegnięciem maratonu przez pustynię bez spróbowania kropli wody.

Wim Hof ​​opublikował książkę o swoich doświadczeniach i ma tysiące zwolenników na całym świecie.

Wim Hof ​​opublikował książkę o swoich doświadczeniach i ma tysiące zwolenników na całym świecie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Instagrama Wima Hofa

Osobiste nieszczęście

irytacja Poczuł chęć wskoczenia do lodowatej wody kanału bittrexpark 17-letni. Jako ojciec czwórki dzieci, w 1995 roku był zdruzgotany, gdy dowiedział się o śmierci swojej baskijskiej żony. Olaya Rosino Fernandezktóry popełnił samobójstwo skacząc z budynku. Zdiagnozowano u niego schizofrenię. Zdruzgotany utratą miłości swojego życia, postanawia poświęcić resztę życia na manifestowanie ludzkiej siły woli poprzez testowanie własnego ciała. Kiedy nie podróżuje po świecie, podejmując swoje wyzwania, zaprasza każdego, kto chce dać z siebie wszystko na swojej barce zaparkowanej na molo nad amsterdamskimi kanałami.


Przeczytaj także

Karim Elhayani przyjechał do Hiszpanii ciężarówką w wieku 12 lat. Do trzynastego roku życia nigdy nie nosiłam kapci. Zaczął biegać boso na przełajach, a teraz jest rekordzistą półmaratonów boso na zamarzniętym jeziorze.

Karim El Hayani nie cofa się przed żadnym terenem, bez względu na jego złożoność

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *