Schwartzman może z Tsitsipas i Argentyną pokonać Grecję 3-0 | Sport | wydanie amerykańskie

Argentyna pokonała Grecję 3:0 w meczu ATP Cup Group D w Sydney, który był oceniany w ekscytującym meczu pomiędzy Stefanosem Tsitsipasem, zajmującym 4 miejsce na świecie, a Diego Schwartzmanem (13), i rozstrzygnięto na korzyść Argentyńczyka 6 7 (5). ) oraz 6-3 i 6-3.

Wcześniej Federico Delbonis pokonał Michela Pervolarakisa 7:6 (5) 6:1, potem deble, które trzeba było rozegrać w razie konieczności przełamania statystycznego remisu, spadły na stronę południowoamerykańską: Maximo Gonzalez oraz Andres i Molteni pokonali Petrosa Tsitsipasa i Marcosa Calafellonesa 6-3, 4-6, 11-9.

Tsitsipas nie grał singli pierwszego dnia przeciwko Polsce, na wszelki wypadek z powodu kontuzji, co kosztowało Hellenistics upadek 2:1.

Ale dzisiaj wyszedł na tor, by zmierzyć się ze Schwartzmanem, który był na zakręcie pierwszego seta i odzyskał siły, by wygrać dwa następne.

Argentyńczycy faktycznie pokonali Gruzję 3-0 w sobotę i poprowadzili grupę w tabeli.

W drugim meczu rozegranym w poniedziałek Polska pokonała Gruzinów 3:0, więc Polacy i Argentyńczycy spotkają się w środę o miejsce w półfinale.

Przeciwnik w przedostatniej rundzie zostanie wyeliminowany z grupy A prowadzonej przez Hiszpanię.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *