Sędzia wymanewrował Juana Albę i dobrał cztery karty w mniej niż trzy sekundy

Sędzia wymanewrował Juana Albę i dobrał cztery karty w mniej niż trzy sekundy

Do Jan Paweł Albasędzia, który wyrzucił pięciu kolumbijskich piłkarzy za protest przeciwko niemu, rywalizował w Polsce z Pewter Lisik Kto pokazuje cztery karty w mniej niż trzy sekundy. To była fala ostrzeżeń.

Do tej kuriozalnej sytuacji doszło w 25. kolejce polskiej Ekstraklasy, gdzie zremisowano 1:1 Śląsk i stoisko z mlekiem.

Zaangażowanie, które zakończyło się remisem po bramkach Hiszpanii Eryk Exposito i estoński Runa Sabinena To miało zakończenie, które nie pozostało niezauważone.

Zobacz też: Puskas jest tutaj! Gdyby to nie był cel roku, nic byśmy nie zrozumieli

Sędzia wyciągnął cztery kartki w ciągu trzech sekund

To było w 96 minucie Pewter Lisik Podjął decyzję, która skłoniła graczy obu drużyn do zwrócenia się do niego z roszczeniem.

Ciekawe jest to, że aby uniknąć jakichkolwiek protestów, sędzia złapał żółtą kartkę w eksplozji i Obwiniał każdego, kto się do niego zbliżył.

W ciągu kilku sekund zobaczyli kolor żółty Marcin Fliess, Victor Garcia Marin, Diogo Verdasca i Eric ExpositoPo dwóch z każdej strony, którzy nie wierzyli w występ gwizdka.

Popatrz tutaj: Fanka DIM machała swoją koszulką, by pokazać swoje rysy twarzy w telewizji

Posunięcie przyciągnęło uwagę i tak już zostało Rozpowszechniaj w mediach społecznościowych Przez arogancję sędziego, który nie mógł mu nic powiedzieć.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *