Sekretna funkcja Alexy, która chroni Twój dom przed włamywaczami

Sekretna funkcja Alexy, która chroni Twój dom przed włamywaczami

Ta funkcja ma działać jako wirtualny stróż chroniący Twój dom, gdy Cię nie ma. Oferuje szereg alertów i działań, które pomagają trzymać włamywaczy z dala od domu.

W świecie, w którym bezpieczeństwo jest najważniejsze, nie ma miejsca na kompromisy, jeśli chodzi o ochronę domu i bliskich. Technologia zrewolucjonizowała sposób, w jaki podchodzimy do prywatności w domu, dając nam wiele możliwości ochrony przed potencjalnymi zagrożeniami.

Nadzór wideo, a także inteligentne systemy bezpieczeństwa stały się niezbędnymi narzędziami zapewniającymi, że Twój dom jest zawsze bezpieczną przystanią.

Chociaż wiele urządzeń oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, często są one dostarczane z ceną, która obejmuje subskrypcje dostępu do tych specjalnych funkcji. Ale istnieje opcja, która jest nie tylko skuteczna, ale także bezpłatna..

W tym miejscu do gry wkracza Alexa Guard, tajna funkcja sprzętu Amazon Alexa. Został zaprojektowany jako wirtualny stróż, który chroni Twój dom, gdy Cię nie ma. Funkcja, która zapewnia serię alertów i działań, które zapewniają właścicielom bezpieczeństwo.

Zapobiega ewentualnym interwencjom lub awariom, ale najlepsze jest również to, że nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy, aby skorzystać z jego możliwości. Alexa Guard ma kilka kluczowych funkcji, które odróżniają ją od innych opcji na rynkuNa przykład zawiera następujące elementy:

  • Może wykryć dźwięk tłuczonego szkła, a także alarmy dymu i tlenku węgla. Dzięki temu możesz otrzymywać powiadomienia alertowe w czasie rzeczywistym, gdy w Twoim domu dzieje się coś niezwykłego.
  • Ponadto w przypadku ewentualnej kradzieży, Alexa Możesz włączać i wyłączać podłączone inteligentne światła, aby symulować, że ktoś jest w domu. Prosta sztuczka może odstraszyć złodziei i sprawić, że pomyślą, że jesteś zajęty.
  • Może integrować się z systemami bezpieczeństwa, takimi jak Ring Alarm i TP-Link HomeShielddzięki czemu możesz liczyć na pełniejszą reakcję w przypadku potencjalnego zagrożenia.

Jeśli szukasz więcej funkcji i ściślejszej integracji, Amazonka Oferuje opcję subskrypcji o nazwie Straż Plus. Kosztuje dodatkowo, ale w zamian otrzymasz możliwość nawiązywania połączeń głosowych przez Internet w celu uzyskania pomocy w nagłych wypadkach, zamiany wielu głośników Echo w tkany system bezpieczeństwa lub korzystania z kamer Ring do zaawansowanego nadzoru.

Alexa Guard jest dostępna na wybranych urządzeniach, w tym Echo Show, Echo Dot, Echo Plus i Echo. Aby aktywować tę funkcję, otwórz aplikację Alexa na telefonie komórkowym i przejdź do sekcji dodatkowya następnie stuknij ustawienia i wybierz Chronić. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby potwierdzić adres alarmowy.

Po wykonaniu tych kroków będziesz mógł włączać i wyłączać tę funkcję za pomocą poleceń głosowych, takich jak „Alexa, włącz strażnika” Również „Alexa, wyłącz strażnika”. On jest Należy zauważyć, że ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich krajach, obecnie tylko użytkownicy w Stanach Zjednoczonych mają dostęp do tej nowej funkcji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *