Sekrety seriali Netflix, których nie znasz

Sekrety seriali Netflix, których nie znasz

W ubiegłą środę, 19 kwietnia, miała miejsce premiera drugiego sezonu „Pálpito”, produkcji z Ana Lucią Domínguez, Sebastianem Martinezem i Michelle Brown, która W niecały tydzień stał się serią nieanglojęzyczną Najczęściej oglądany na świecie przez Netflix.

Tylko Między 17 a 23 kwietnia ponad 52 miliony godzin oglądania na platformie streamingowejgdzie trafił na szczyty list przebojów nie tylko w krajach Ameryki Łacińskiej, ale także w takich krajach jak Polska, Malta i Martynika, gdzie dramat o handlu organami zdołał przykuć uwagę publiczności.

Autor tej ciekawej historii, Leonardo Padron, Podziel się kilkoma sekretami produkcji w Radio Caracol „A vivir que son dos dias”Zapewnił, że „kłamstwem” byłoby zapewnienie, że sukces, jaki serial osiągnął od pierwszego sezonu, był zgodny z oczekiwaniami.

Byłoby zbyt aroganckie i nieprawdziwe powiedzieć, że tego się spodziewaliśmy. Zaskoczyło to nas wszystkich i nadaje ton idei, że dobre historie mają moc podróżowania po całym świecie, bez względu na to, gdzie zostały stworzone.„, jak zauważył wenezuelski dramatopisarz i scenarzysta „Palbito”.

niespodzianka

W tym sensie powiedział, że po przyjęciu przez publiczność w pierwszych tygodniach i zdobyciu pierwszego miejsca w ponad 81 krajach, Podjęto decyzję o napisaniu drugiego sezonu, który nie był planowany od początkuAle okazało się, że przewyższył swojego poprzednika.

Jeśli chodzi o proces pisania kontynuacji, Padron tak powiedział Niepokój i stres nieuchronnie nadeszły, gdy zdał sobie sprawę, że „położył całe mięso na grillu” na pierwszą partię.Ponieważ nie był pewien, czy istnieje jutro.

„Jestem podekscytowany, ponieważ osiągnęliśmy wspaniałe sceny: są spotkania, które przedstawiają prawdziwe pojedynki między Sebastianem Martinezem, Michelle Brown i Ana Lucią Dominguez. Dodano nowe postacie, które wzbogacają fabułę” – potwierdził scenarzysta Palbito.

pogląd

Z kolei powiedział, że jednym z jego największych aspiracji jako pisarza jest to, aby niektóre sceny z tego serialu pozostały w pamięci widzów.

Wyjaśnił, że z jednej strony nadawanie spowodowało, że produkcje są krótsze, przez co napięcie narracyjne staje się bardziej intensywne i pozwala widzom wpaść w ich własne ramiona. Różnica w stosunku do serii, w których historie są kompresowane, aż przestaną błyszczeć i często są wypełnione wypełniaczem.

Powinniśmy być dumni, że nasze historie krążą po całym świecieJak to się stało z boomem literackim naszych wielkich pisarzy i powieściopisarzy, takich jak Vargas Llosa, Garcias Marquez i Carlos Fuentes” – podsumowuje wenezuelski dramatopisarz.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *