Sennheiser wprowadza na targi CES 2024 nowe słuchawki: Momentum 4 i Momentum Sport | Narzędzia

Sennheiser wprowadza na targi CES 2024 nowe słuchawki: Momentum 4 i Momentum Sport |  Narzędzia

Sennheisera Zostało zaprezentowane Najnowszą ofertą na rynku słuchawek przeznaczonych do ćwiczeń fizycznych jest Sporty dynamiczne. Zaprojektowany, aby wytrzymać stres związany z spoconym treningiem i jest wystarczająco zaawansowany, aby śledzić tętno i temperaturę ciała. Model ten jest częścią trzech nowości firmy przedstawionych na targach CES 2024 wraz z Momentum True Wireless 4 I Akcent Plus.

Najbardziej godną uwagi zapowiedzią jest Sennheiser Momentum Sport

Możliwość pomiaru tętna nie jest nowością w słuchawkach bezprzewodowych, jednak nadal jest rzadkością, a funkcja ta nie pojawiała się w poprzednich modelach słuchawek sportowych Sennheiser. Według producenta nowe słuchawki Momentum Sport potrafią śledzić tętno za pomocą m.in Zintegrowany optyczny czujnik obrazu (PPG). Synchronizuj także z urządzeniami do ćwiczeń i aplikacjami takich marek jak Apple, Garmin, Strava, Peloton i Polar.

Jeśli chodzi o funkcje tych słuchawek, zapewniają one to, czego oczekujesz od słuchawek sportowych. Mają jeden Stopień ochrony IP55 zapewniający odporność na kurz i zachlapaniaMa półotwartą konstrukcję, która pomaga zachować świadomość otoczenia. Ale jeśli wolisz odizolować się od świata zewnętrznego, oni też to robią Adaptacyjna redukcja szumów. Żywotność baterii w przypadku samych słuchawek szacowana jest na aż sześć godzin, a nawet się wydłuża Łącznie 24 godziny z etui ładującym -Co może odbywać się za pośrednictwem USB typu C lub technologii bezprzewodowej Qi-.

Sennheisera

Obsługiwane kodeki obejmują AptX Adaptive, AAC i SBCwięc dobra jakość dźwięku jest więcej niż gwarantowana.

Kolejna wiadomość pochodzi od Sennheisera

Dla tych, którzy szukają czegoś mniej wydajnego i bardziej premium, Sennheiser ogłasza dziś także swoje nowe flagowe słuchawki Momentum True Wireless 4. Tutaj mniejszy nacisk kładzie się na trwałość i Więcej o jakości dźwięku. Słuchawki obsługują Technologia Qualcomm AptX Losslessktóry zapewnia bezstratny dźwięk po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem, a także obsługuje nowe technologie, takie jak Active Bluetooth LE Audio i Auracast.

Bezprzewodowe słuchawki Momentum 4
Sennheisera

Żywotność baterii w samych słuchawkach szacowana jest na 7,5 godziny i rozciąga się na ok 30 godzin z etui ładującym, konkuruj z naszymi najlepszymi produktami o najlepsze dostępne obecnie bezprzewodowe słuchawki douszne. Można go ładować za pomocą USB Type-C lub bezprzewodowo (Qi).

Wreszcie są słuchawki redukujące hałas. Akcent Plus. To ma do 50 godzin pracy na bateriiDotykowe sterowanie na nausznikach i obsługa AptX Adaptive – nie brakuje im łączności wielopunktowej. Ładują się przez USB Type-C, a 10-minutowe ładowanie zapewnia pięć godzin słuchania, a port 3,5 mm umożliwia podłączenie do przewodowego źródła dźwięku.

Kolory Sennheiser Accentum Plus
Sennheisera

Ceny i dostępność

Trzy nowe urządzenia Sennheiser zostanie wprowadzony na rynek w r Nadchodzące miesiące. Accentum Plus zostanie dostarczony jako pierwszy 20 lutego w cenie 229,99 euro, a następnie Momentum True Wireless 4 29 lutego – w takim przypadku trzeba będzie zapłacić 299,99 euro. Wreszcie Momentum Sport z czujnikami tętna i temperatury ciała pojawi się 9 kwietnia w cenie 329,99 euro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *