Sequel Resident Evil Infinite Darknesss to marzenie reżysera

Resident Evil Nieskończone ciemnościs to najnowszy projekt z serii dostępnej w serwisie Netflix. Seria, składająca się z 4 odcinków, przenosi nas do kolejnych wydarzeń Resident Evil 4 I po raz kolejny Leon i Claire powracają jako bohaterowie. Z jednej strony Leon będzie musiał zbadać, dlaczego włamano się do archiwów Białego Domu, a z drugiej Claire zrobi to samo w sprawie tajemniczego rysunku wykonanego przez dziecko cierpiące na zespół stresu pourazowego. W końcu obie historie połączą się, oferując nam zakończenie, które niewątpliwie wskazuje na możliwą kontynuację Resident Evil Infinite Darkness.

Sequel Resident Evil Infinite Darknesss to marzenie reżysera

Myślę, że gdyby wiele osób obejrzało Infinite Darkness i poprosiło o sequel, mogłoby się to spełnić. I mam nadzieję, że tak się stanie – mówi medialny reżyser serialu Ichiro Hasumi. Odtajnienie zagrożenia biologicznego.

Prawda jest taka, że ​​zakończenie serii, choć zamyka część swoich wątków, pozostawia inne otwarte. Mając na uwadze oś czasu Resident Evil, Infinite Darkness działa równolegle do dodatku Resident Evil 5, Lost in Nightmares, który ma miejsce trzy lata przed tą grą. Tak więc, w sequelu Resident Evil Infinite Darkness jest mnóstwo gionowej grzywki; Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Claire nie pojawi się ponownie do Resident Evil: Revelations 2, a Leon do Resident Evil 6. Czy chciałbyś, aby była kontynuacja Resident Evil Infinite Darkness?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *