Serge Tankian (SOAD) współpracuje z Hu, mongolską grupą modową: tak wygląda wynik — jak dotąd

Serge Tankian (SOAD) współpracuje z Hu, mongolską grupą modową: tak wygląda wynik — jak dotąd

Mamy nadzieję, że możemy Posłuchaj ich muzyki w Mad Cool 8 lipca. I nie ma co do tego wątpliwości On Stali się punktem odniesienia dla muzyki mongolskiej, czyniąc ją znaną na arenie międzynarodowej. Zespół powraca w wiadomościach po wydaniu nowej wersji „Czarny grzmot”. Bardzo specjalne wydanie, w którym nieocenioną pomoc miał Serj Tankian, z System Of A Down.

Odkryłem muzykę Ho dzięki filmowi na YouTube, który przesłał mi znajomy, i od razu byłem zachwycony jego potężną i aromatyczną fuzją mongolskiego folku i metalu.. Kilka lat temu zrobiłem ścieżkę dźwiękową do filmu Furious, w którym wykorzystaliśmy również legendarny tuvański wokal i ciężkie gitary. Kiedy więc poprosili mnie o współpracę, byłem zaintrygowany”. Szczegółowy tankan.

Doceniam twoją dumę z reprezentowania swojej kultury poprzez muzykę. Zabrał mnie do historycznej jamy królików mongolskich i ormiańskich. Czyngis-chan podbił Armenię wraz z resztą Europy, ale Mongołowie również później sprzymierzyli się z Armenią, aby odeprzeć hordy tureckie. Cieszę się, że miałem okazję współpracować z Hu i nauczyć się tego wszystkiego w trakcie”. Zakończone wyjaśnieniem artysty.

W nowej odsłonie „Black Thunder” oprócz wokalisty System Of A Down bierze udział także Daniel „DL” Laskiewicz z Bad Wolves.który podzielił się z nami swoim doświadczeniem: „Praca nad tą wersją The Hu’s Black Thunder była świetną zabawą i tak różną od tego, co zwykle robię. Ich wizja i ich głosy… charakterystyczne”. To coś więcej niż muzyka, to ruch, kultura i jestem zaszczycony, że mam okazję być jej częścią.„.

„Słowa i wideo mają różne znaczenia, zarówno na powierzchni, jak i na głębszym poziomie. Dlatego każda wersja Black Thunder ma unikalny motyw„.

„Nasz producent i członkowie zespołu byli zachwyceni dodatkami DL i Serja oraz unikalnymi stylami śpiewania, które dodali do naszej ukochanej piosenki. Potężny głos DL, zwieńczony charakterystycznym wokalem Serja i ormiańską atmosferą „jedynej w swoim rodzaju Americana” ’, rzuca inne światło na muzykę The Hu.” Mamy nadzieję, że nasi fani będą zadowoleni z tej specjalnej wersji i poczują ducha piosenki po uszy. „Europejska trasa Hu „Rumble Of Thunder”.

Czerwiec

07: Nickelsdorf Nova Rock, Austria
08: Interlaken Greenfield Festival, Szwajcaria
10: Southampton Guildhall, Wielka Brytania
11: Donington Download Festival, Wielka Brytania
13: Liverpool Academy, Wielka Brytania
14: O2 Bristol Academy, Wielka Brytania
16: Landgraaf Pinkpop 2023, Holandia
17: Clisson Helvest, Francja
20: Lille Laroneve, Francja
21: Norwich University of East Anglia, Wielka Brytania
22: Akademia O2 Glasgow, Wielka Brytania
23: Newcastle NX, Wielka Brytania
24: Festiwal Glastonbury, Wielka Brytania
27: Frankfurt PatchCup, Niemcy
28: Strasburg Laiterie Artefact, Francja
30: Werchter Rock Werchter 2023, Belgia

Lipiec

02: Festiwal Heslinki, Finlandia
04 Hamburg Gross Freheit 26, Niemcy
05: Luksemburg Rockall, Luksemburg
06: Aix-les-bains Musilack 2023, Francja
***08: Festiwal Mad Cool 2023 w Madrycie, Hiszpania
10: Marsylia Espace Julien, Francja
12: Monachium Backstage Werke, Niemcy
13: Drezno Alter Schlatchthof, Niemcy
15: Centrum Koncertowe Wrocław A2, Polska
16: Vizovice Masters of Rock, Czechy
17: Budapeszt Park, Węgry
20: Pontida Electric Castle Festival, Rumunia
22: Festiwal Nordfjordid Malakoff, Norwegia

Nie zapomnij

On słucha RockFM Na żywo w radiu od godz RockFM.fmNasza aplikacja w android I iOS I przez DTT. Ponadto tutaj znajdziesz najlepsze informacje o zespołach rockowych wczoraj i dziś, odkryjesz na nowo wielkie klasyki, które wyznaczyły epokę i wszystko, czego nie wiedziałeś o gatunku. Obudź się każdego ranka przy muzyce rockowej i zabawie, jaką Ci ona przynosi „Pirat i jego gang” I „Kamienny snajper”Cieszyć się Godziny nieprzerwanej muzyki rockowej z Marta Vasquez, Carlos Medina I Saulapremiery i wywiady z Rock FM Motel A programy autorskie, takie jak Dziesięć przykazań Mariscala – Gdzie odkryjesz dziesięć wielkich klejnotów najbardziej nieoczekiwanych tematów -.

W każdy czwartkowy wieczór można podziwiać niepowtarzalny widok Alejo StifelLider TequilaW „muzyka dla zwierząt”A przez weekend podkręciliśmy głośność, dzięki Diego Cardena, Raquel Pequeras, Nano Jacutot To jest nasz „hałaśliwa impreza”, na którym odbywa się impreza w sobotni wieczór. Na koniec tygodnia nie przegap Gitarzysta Iluzje Bruce’a Springsteena W „Podziemny garaż małego Stevensa”. RockFMTo coś więcej niż radio, to sposób na życie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *