Seria Halo zaprezentuje swój pierwszy zwiastun podczas Game Awards; nowy zwiastun

Paramount opublikował plik nowy zwiastun z serial akcji na żywo z dzień dobryCo również potwierdza jego debiut pierwszy zwiastun Przedłużony wcześnie rano następnego dnia 10 grudnia, podczas imprezy Nagrody gier 2021.

Po obejrzeniu pierwszego żartu Podczas obchodów 20-lecia Xboxten drugi postęp służy ratyfikacji wartości produkcji; Zwracają szczególną uwagę na szczegóły w modzie i modelach i czują, że naprawdę widzimy Halo na ekranie.

Może Cię zainteresować:

ten Mistrz Głowa Będzie to widoczne szczegółowo podczas Gali TGA 2021, która odbywa się o świcie od czwartku do piątku; Od 02:00 (CET). Nie znamy dokładnego momentu, w którym ten zwiastun zostanie ujawniony, ale będzie to przed 05:00 (CET). W MeriStation powiemy Ci o tym co do minuty.

Kiedy premiera nowej serii Halo Live-Action? wszystko co wiemy

Jeśli nic się nie zmieni, w Hiszpania Będziesz mógł przez nią zobaczyć serię Halo Sky ShowtimeNowa platforma streamingowa będzie dostępna w przyszłości. W tej chwili nie ma daty premiery tej serii Halo z aktorami na żywo, ale będzie ona dostępna za jakiś czas Pierwsza połowa 2022. Data premiery może zostać ujawniona podczas Game Awards.

W obsadzie serialu znajdziemy Pablo Schreiber (amerykańscy bogowie) jako Master Chief; Natasha McCallon (The Truman Show) jako dr Kathryn Halsey i Jane Taylor Jak Cortana, jak w grach wideo 343 Industries. Sądząc po tych pierwszych zwiastunach, jakość produkcji jest dość wysoka, a budżet wystarczający, aby konkurować z przyszłorocznymi dużymi serialami telewizyjnymi.

nieskończona aura To jest na sprzedaż 8 grudnia Dla Xbox One, Xbox Series i Windows 10 PC. Możesz czytać Nasza analiza głęboko i z nutą Tutaj.

źródło | Aura sznurkowa

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *