Seria smartfonów OPPO Reno 5 trafiła do sklepów w Rumunii

Nowa seria smartfonów OPPO Reno5 jest dostępna w sklepach partnerskich OPPO w Rumunii. W ten sposób zainteresowane strony będą mogły zobaczyć i stopniowo testować najnowsze smartfony OPPO w ponad 600 operatorach komórkowych i punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju.

Nowe modele OPPO Reno5 5G i OPPO Reno5 Lite będą dostępne w sklepach online i offline: Altex, eMag, EuroGSM, Flanco, Media Galaxy oraz u operatorów komórkowych Digi, Orange i Vodafone.

Smartfony z serii OPPO Reno5 są bardzo konkurencyjne dzięki najnowszej technologii, a także nowoczesnemu wzornictwu i nowatorskim wykończeniom, co czyni je bardzo atrakcyjnymi, szczególnie dla młodych twórców treści ze względu na ich walory.

„Nowe smartfony OPPO Reno5 wyglądają znacznie dłużej w kraju, o czym świadczy rekord zarejestrowanych zamówień w przedsprzedaży, który jest 10 razy wyższy niż pierwsze zamówienie w przedsprzedaży uruchomione lokalnie przez OPPO. Jednocześnie pakiety w przedsprzedaży które obejmują OPPO Watch lub OPPO Band Coraz więcej użytkowników odwiedza naszą witrynę internetową (www.oppo.com/ro) i są ciekawi szczegółowych informacji na temat naszych produktów do noszenia.Saeed Cosmin Moldovan, krajowy dyrektor sprzedaży OPPO w Green Leaves Technical.

OPPO Reno5 5G

Nowy OPPO Reno 5 5G rejestruje treści wideo w doskonałej jakości dzięki zaawansowanemu systemowi kamer i wbudowanym funkcjom, takim jak tryb wideo z dwoma wyświetlaczami. Umożliwia jednoczesne nagrywanie w aparacie głównym i przednim. Ponadto technologia AI Highlight Video poprawia jakość filmów nagranych w warunkach słabego oświetlenia, łącząc algorytmy Ultra Night Video i Live HDR. Reno5 5G ma również wideo Ultra Steady, dostępne również w aparacie do selfie, które pozwala bezproblemowo rejestrować najważniejsze momenty nawet w podróży.

Pod względem wydajności fotograficznej Reno5 5G również wykazuje znaczną poprawę w stosunku do Reno poprzedniej generacji, dzięki silnikowi OPPO Image-Clear Engine. Ta ogólnosystemowa optymalizacja umożliwia użytkownikom wyraźne uchwycenie poruszającego się obiektu lub w razie potrzeby szybkie uchwycenie niezapomnianych chwil. Chociaż integruje najbardziej zaawansowane technologie w jednym pudełku, Reno5 5G nadal jest bardzo wygodnym i smukłym smartfonem.

Ważący 172 gi zaledwie 7,9 mm smartfon Reno5 5G waży w pełni wykorzystując krawędzie ekranu, zmniejszając dolną ramkę o 28% w porównaniu do Reno4, do zaledwie 3,98 mm. Ponadto telefon kontynuuje tradycję sukcesu w super szybkim ładowaniu, dzięki czemu dzięki technologii SuperVOOC2.0 telefon ładuje się od 0 do 100% w zaledwie 35 minut.

OPPO Reno5 Lite

Użytkownicy mogą również wybrać OPPO Reno5 Lite, który jest bardzo konkurencyjnym smartfonem, który ma kombinację przedniego aparatu 48MP i 32MP, a także zaawansowane funkcje wideo (AI Color Portrait Video, Monochrome Video, AI NightFlare Video).

Ponadto bateria telefonu 4310 mAh gwarantuje całodniową żywotność baterii, a dla tych, którzy nie byli w stanie naładować swoich telefonów na czas, OPPO Reno5 Lite potrzebuje tylko 5 godzin, aby zaoszczędzić 2,9 godziny korzystania z aplikacji YouTube.

Model OPPO Reno5 5G będzie dostępny w kolorach Starry Black i Astral Blue, a model OPPO Reno5 Lite w wariantach Fluid Black i Fantastic Purple.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *