Serial Killer Festival, zwracający uwagę na hiszpańskie powieści tworzone przez młode talenty

Serial Killer Festival, zwracający uwagę na hiszpańskie powieści tworzone przez młode talenty
Serial Killer Festival będzie obchodził swoją szóstą edycję Od 19 do 24 września w BrnieTo miasto w Czechach, dwie godziny drogi od stolicy.

Konkurs, który koncentruje się na produkcjach z Europy Środkowo-Wschodniej, rozgrywany jest w ramach konkursu Wszystkie gatunki z serii fantasy: «Wiele osób myśli, że jesteśmy festiwalem specjalizującym się w serialach sensacyjnych lub kryminalnych, ze względu na nazwę, która jest zupełnym przeciwieństwem założyciela seryjny mordercaCamila Zlatochkova, słynna czeska producentka, chciała czegoś dokładnie odwrotnego, ponieważ uważała, że ​​w telewizji jest za dużo seriali kryminalnych” – mówi. Táňa Zabloudilová, dyrektor programowy seryjnego mordercy.

seryjny mordercaZabloudilová, która w czerwcu ubiegłego roku uczestniczyła w Conecta FICTION & ENTERTAINMENT, świętuje, że jakość seriali produkowanych w Europie Środkowo-Wschodniej wzrosła „bardzo szybko w ciągu kilku lat. Wiem, że dzieje się to na całym świecie, ale cieszę się, że mój region utrzymał swoje tempo i jakość”.

Wybierz seryjnego mordercę Seriale z całej Europy„,” Na przykład z krajów skandynawskich, Niemiec, Holandii … W zeszłym roku mieliśmy serię hiszpańską „oset”Dużo szukamy Hiszpańska produkcja dla najmłodszych widzówOglądamy inne tytuły do ​​tej edycji, jak np ’Samoobrona’, choć jeszcze nie możemy zdradzić programu. Wierzymy, że w końcu jest miejsce dla młodych talentów i chcemy być tego świadomi. Z mojego punktu widzenia, mówiąc konkretnie o Hiszpanii, myślę, że tak Serial jest bardzo fajny I chcemy zagłębić się w hiszpański przemysł”.

«Celem selekcji i prezentacji seriali z innych części Europy jest Inspiracja profesjonalistów z Europy Środkowo-Wschodnieji żeby dowiedzieli się, co dzieje się na zewnątrz, i żeby mogli debatować i myśleć ”- dodaje Zabludilova. Serial Killer Ventures Od 30 do 40 historii Każdego roku jest on podzielony na około sześć kategorii.

Táňa Zabloudilová
Táňa Zabloudilová.

odbędzie się szósta edycja konkursu Szczególny nacisk na Finlandię, podobnie jak w poprzednich latach w serii Szwecja czy Wielka Brytania. Dlatego w 2023 roku można złapać takie seriale jak Savela (YLE) o młodych raperach z Finlandii czy Reindeer Mafia (C More). Niektóre seriale, które cieszą się szczególnym powodzeniem wśród nastolatków, pochodzą z Finlandii, na przykład „SKAM”, którego adaptację Movistar Plus + przyjechał do Hiszpanii.

Wydarzenie jest również gospodarzem „Dni Telewizji”, trzydniowy program konferencji dla profesjonalistów, «Koncentrujemy się na Europie Środkowej i Wschodniej i zapraszamy kadrę kierowniczą z innych regionów, a kraje nordyckie zwykle odgrywają znaczącą rolę w serialach o seryjnych mordercach, ponieważ są to dwa bardzo wzajemnie powiązane regiony. Myślę też, że Europa Środkowo-Wschodnia może się wiele nauczyć od krajów nordyckich. W industrialną część Series Killer zaangażowała się w 2022 roku Anna Nagler, szefowa Netflix Originals w regionie. Platforma ma centrum produkcyjne w Polsce. „Wkrótce będziemy mieli pokaz francuskiej produkcji, tak jak wcześniej ze Szwecją i Norwegią…”

Dyrektor programowy Serial Killer przyznaje, że produkcja seriali fantasy może spaść w nadchodzących miesiącach, ale to pokazuje Optymistyczny Z produkcją seriali fabularnych w Europie Środkowo-Wschodniej mamy idę, platforma streamingowa z Czech, która działa w kolejnych krajach regionu i jest bardzo aktywna, w 2023 roku wydała już trzy serie i przygotowuje się do uruchomienia dwóch kolejnych na pozostałą część roku, łączy jakość z ilością. »

Może Ci się spodobać

-Reklama-


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *