Siatkówka kobiet przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu 2024: mecz, format, miejsce i potrzeby Argentyny

Siatkówka kobiet przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu 2024: mecz, format, miejsce i potrzeby Argentyny

Od soboty 16 września do niedzieli 24 września odbędą się zawody w siatkówce kobiet w ramach przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Turniej, w którym biorą udział 24 drużyny, które walczą ze sobą o finał Sześć miejsc Dostępne dla najważniejszego multidyscyplinarnego wydarzenia sportowego na świecie. Reprezentacja Argentyny, Panthers, jest częścią grupy, która odbędzie się w Japonii, podczas gdy w Chinach i Polsce wystąpią jednocześnie dwie inne drużyny. Dwie najlepsze drużyny z każdego regionu otrzymają bezpośredni bilet na wydarzenie, które odbędzie się w przyszłym roku w stolicy Francji.

Argentyna, która w rankingu zajmuje 19. miejsce, znajduje się w Strefie B wraz z Turcją (1.), Portoryko (22.), Brazylią (4.), Japonią (8.), Belgią (13.), Bułgarią (16.) i Peru (29. ). . Pierwszy mecz odbędzie się w sobotę o czwartej rano (czasu argentyńskiego) z reprezentacją Brazylii, jednym z głównych kandydatów do zakwalifikowania się do nadchodzących meczów. Można go oglądać na żywo w telewizji za pośrednictwem isbn, A także nadawanie za pośrednictwem platformy gwiazda+.

Pantery, które niedawno zdobyły Puchar Panamerykański, będą chciały zakwalifikować się do Paryża 2024https://twitter.com/Volley_FeVA

Argentyńska drużyna, która w tym roku po raz pierwszy w swojej historii zdobyła Puchar Panamerykański i zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Ameryki Południowej w Recife, udała się z konfekcjami na kontynent azjatycki. Wiktoria Mayer i Tatiana Vera; Centraliści Bianca Farriol, Candelaria Herrera i Brenda Graf; Najlepsi odbiorcy Yamila Nežić, Daniela Bulić, Candela Salinas, Antonella Fortuna i Eugenia Nosac; Przeciwieństwa Bianca Cugno i Erika Mercado; I liproza Tatiana Rizzo i Agustina Belluso.

*Wszystkie czasy podano według czasu argentyńskiego.

Strefa A – Ningbo, Chiny

Obszar B – Tokio, Japonia

Obszar C – Łódź, Polska

W Paryżu 2024 wystartuje 12 drużyn męskich i 12 drużyn kobiecych. Na koniec etapu przedolimpijskiego zostanie wyłonionych siedem najlepszych miejsc (Dwóch kwalifikatorów z każdego z trzech regionów oraz Francji, która ma gwarantowany bilet ze względu na swój status gospodarza). Pozostałe pięć miejsc zostanie ustalonych według klasyfikacji FIVB w czerwcu 2024 r., po zakończeniu fazy zasadniczej Ligi Narodów Zjednoczonych w Piłce Siatkowej (VNL).

Serbia i Chiny wyłaniają się jako główni kandydaci do chińskich igrzysk przedolimpijskich. W międzyczasie Türkiye i Brazylia Biegają z takim samym szczęściem Które odbędzie się w Japonii (I to Argentyna marzy o sprawieniu niespodzianki). Wreszcie, O dwa miejsca na terytorium Polski będą rywalizować Stany Zjednoczone, Włochy i Polska.

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *