Siatkówka: Z Luciano Vicentine, Argentyna ma nazwy Pucharu Świata

Reprezentacja argentyńskiej siatkówki mężczyzn dopracowuje szczegóły z myślą o Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Polsce i Słowenii. W tym kontekście sztab techniczny pod przewodnictwem Marcelo Mendesa wybrał listę 14 zawodników na turniej, który rozpocznie się 27 sierpnia.

Na ekumeniczne wydarzenie Argentyna zgromadzi ośmiu brązowych medalistów Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020 i są to De Seco, Sanchez, Lima, Ramos, Lozer, Conte, Palacios i Dannane.

W międzyczasie dołączą do nich Kokartsev, Gallego, Zerba, Palunsky, Vicentine i Martinez z Paraná, aby uzupełnić listę 14 zawodników, którzy wezmą udział w mundialu, w którym Argentyna zmierzy się w pierwszej kolejności z Iranem, Holandią i Egiptem. okrągły.

Drużyna wyjedzie do Polski 15 sierpnia, gdzie wcześniej zmierzy się w Memoriał Huberta Wagnera, domowym wyścigu z miejscowymi, Iranem i Serbią.

Lista 14 zawodników na Mistrzostwach Świata Polska/Słowenia 2022 będzie wyglądać następująco:

Luciano de Sico

Matias Sanchez

Bruno Lima

Paweł Kokartsev

Martin Ramos

Joaquin Gallego

Mikołaj Zerba

Augustyn przegrany

Facundo Conti

Ezechiel Palacios

Luciano Palonski

Luciano Vicentine

Santiago D’Anani

Jean Martinez

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.