Sieć supermarketów poszukuje pracowników w Kolumbii bez doświadczenia

REUTERS / Luisa Gonzalez

Jerónimo Martins Colombia SA poszukuje wykwalifikowanych pracowników w branży sprzedaży. Firma chce zatrudnić niedoświadczonych obywateli, którzy mogą przyczynić się do rozwoju tej sieci supermarketów. Firma chce przyczynić się do rozpoczęcia życia zawodowego obywateli, którzy nie mają takiej możliwości. Należy pamiętać, że kandydaci muszą mieć co najmniej wykształcenie średnie/gimnazjum.

Czynności do wykonania przez pracowników są związane z obsługą klienta. Do określonych zadań kandydaci będą terminowo obsługiwać klientów, a także współpracować przy dystrybucji towarów w firmach. Kandydaci wybrani na te stanowiska otrzymają wynagrodzenie w wysokości 1 293 000 USD, które zostanie uzupełnione o wszelkie świadczenia prawne i pomoc żywnościową.

Praca kontraktowa lub praca i harmonogram prac od poniedziałku do niedzieli. Pracownicy będą otrzymywać wynagrodzenie jeden dzień w tygodniu. Wnioskodawcy nie muszą podróżować lub muszą zmienić miejsce zamieszkania. Przejmujący mogą również uzyskać dostęp do wakatów.

Ta oferta jest teraz dostępna na platformie Computrabazo jako „Operator sklepu Moja pierwsza praca — Mártires”. Aby złożyć wniosek, kandydaci muszą kliknąć opcję, która pojawia się na dole strony internetowej. Następnie należy dołączyć zaktualizowaną aplikację. Zauważ, że Musi być dostępny, jeśli wybrano na rozmowę kwalifikacyjną.

Poinformowano, że firma była już w wiadomościach w poprzednich tygodniach Produkty kolumbijskie, takie jak plecaki Wayu Native, kawa, arabeska i czekolada, trafiły do ​​Biedronki, wiodącej polskiej sieci detalicznej grupy.

„Zarówno Ambasada Kolumbii, jak i Ambasada RP i Prokolumbia podjęły szereg inicjatyw koncentrujących się na wzmocnieniu eksportu kraju i dywersyfikacji koncesji w sieci detalicznej. Na przykład kawa jest uprawiana na polu Quindío w strefie kawy. Jest to produkt znany na całym świecie z doskonałej reputacji.Czyta raport ujawniający informacje.

Produkty są oznaczone etykietą „Wyprodukowano w Kolumbii”, są opracowywane w ramach zrównoważonych i społecznie odpowiedzialnych praktyk. ProColombia informuje, że dotarły do ​​Europy w 18 kontenerach i trafiły do ​​3250 sklepów Biedronka. Ta ostatnia spółka odpowiada za promocję inwestycji, eksportu energii pozagórniczej, turystyki i marki kraju.

Firma wyjaśniła, że ​​w ładunku zostało 24 000 plecaków należących do plemiennego plemienia Wayu, 12 pojemników z paloną kawą i kawowymi przekąskami, trzy arabeski, dwie czekoladki i jeden deser kawowy. Należy przypomnieć, że Kolumbia ma umowę handlową z Unią Europejską od 2013 roku. „Geronimo Martins Polska SA zatrudnia ponad 70 000 osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą”Dodano Prokolumbię.

Stosunki handlowe między Kolumbią a Polską czynią znaczne postępy, o czym świadczą dni eksportu produktów. Na przykład eksport energii pozagórniczej do kraju europejskiego w 2020 r. wyniósł 72,7 mln USD, o 129,1% wyższy niż w 2019 r.

W 2021 r. eksport do Polski wyniósł 83,4 mln USD, co oznacza wzrost o 15%. Biedronka to największa w Polsce sieć handlowa z 3250 sklepami w ponad 1100 miastach. Kłócą się i sprzedają „Każdego dnia starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości oferowane w najniższych cenach.”

Kontynuuj czytanie:

Federico Gutierrez pojawia się na karcie jako „Figo”
Pomoc spoza Peru zaniepokoiła kolumbijskich fanów

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.