Sieć tuneli w uśpionym wulkanie w Polsce może skrywać tajemnice nazistowskich Niemiec

Opublikowany:

23 czerwca 2021 08:56 GMT

Pod koniec II wojny światowej wykopaliska Gestapo zostały częściowo zniszczone, a ich bramy zmieniono.

Sieć tuneli wykopanych przez nazistów w uśpionym wulkanie w Polsce prowadzi do kryjówki, w której znajdują się kosztowności i dokumenty Gestapo (tajnej policji nazistowskich Niemiec). Raporty Pierwsze wiadomości z portalu L.

To strzał Sieć kolumn Wiercenia w województwie dolnośląskim zostały odkryte przez zespół polskich badaczy w 2011 r. i od tego czasu podjęto kilka prób ich eksploracji, z wycieczkami ujawniającymi istnienie kilku odwiertów. Zejdź w kierunku wulkanu Podobno wymarły.

Kopalnie zostały wykopane w skale bazaltowej II wojna światowa. W 1945 roku, w obliczu natychmiastowej klęski, Niemcy częściowo zniszczyli jego korytarze, zwłaszcza wejścia. Ale najwyraźniej The Zniszczenia dokonano ostrożnie Może ponownie wejść w przyszłości.

Pochodzenie nadziei

Wspierana jest możliwość posiadania cennego depozytu Gestapo na Dolnym Śląsku Zeznanie nazistowskiego oficera Kiedy mecz się skończył, nalegał na to Dokumenty gestapo Lesser został przewieziony z prowincji krakowskiej w regionie Polski do miasta Cervona Voda (Dolny Śląsk) na zagładę.

Jednak wielu odrzuca pogląd, że zostały one zniszczone i twierdzi, że przynajmniej część tych dokumentów znajduje się w jaskiniach wspomnianego wulkanu. „Dlaczego mieliby jechać z Krakowa do Cervona Voda Plik, a następnie nagraj? Sebastian Terenda, członek zespołu badaczy, zapytał: „ Schron przeciwlotniczy„Ich tunele mają długość od 3 do 3 metrów, podczas gdy ich schronienia mają długość od 1,6 do 1,8 metra”, mówi Trenta.

Teraz naukowcy rozpoczęli Zbieranie funduszy Nowa podróż do miejsca, w którym, jak wierzą, wciąż ukrywa się wiele nazistowskich tajemnic.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *