Silvia Navarro ma zerwane więzadło

Bramkarz reprezentacji Hiszpanii w piłce ręcznej Silvia Navarro będzie tęsknić za resztą Europypo potwierdzeniu na rezonansie magnetycznym przeszedł w niedzielę w Podgoricy zerwanie więzadła krzyżowego Łąkotka przednia i środkowa lewego kolana.

Nawarra Odniósł kontuzję w 28. minucie meczu Który zmierzył się w sobotę z reprezentacją Hiszpanii z Czarnogórą, co było pierwszym występem drużyny Guerreras w Europie, która grała w Słowenii, Macedonii i Czarnogórze.

Kontuzja, która może zatrzymać weterana Valencii, który w marcu skończył 43 lata, Siedem do ośmiu miesięcyWedług pierwszych szacunków.

Silvia Navarro, według Hiszpańskiej Federacji Piłki Ręcznej, opuści hiszpański zespół w stolicy Czarnogóry i Wróci do domu za kilka godzin.

Hiszpański trener Jose Ignacio Prades nie planuje obecnie powołać żadnych nowych piłkarzy do pokrycia straty Silvii Navarro, biorąc pod uwagę, że ma już trzeciego bramkarza w Podgoricy, superbramkarza Amary Beira Beira Made Aala.

Bramkarz Biscian, który zadebiutował w Europie w wieku 25 lat w jednym z najważniejszych rozgrywek międzynarodowych, wraz z Mirchą Castellanos będzie w tym meczu bramką dla hiszpańskiej drużyny. Warriors zagrają w poniedziałek (20:30) z Polską.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.