Siri uzyskuje dostęp do urządzeń innych firm

HomeKit miał również swój moment w przemówieniu otwierającym WWDC 2021. Apple robi krok do przodu Aby poprawić integrację Twoich produktów w użytku domowymA wiadomości są naprawdę interesujące.

Wśród najważniejszych wydarzeń Integracja Siri z urządzeniami do podpisów innych niż Cupertino. W zasadzie Apple Assistant będzie dostępny na urządzeniach domowych. Ponadto firma Apple poświadczyła zgodność ze standardem RzeczZostał opracowany między innymi z Apple, Google, Amazon i Zigbee. Interoperacyjność będzie dostępna z iOS 15.

Niektóre nowości Apple dla inteligentnego domu pochodzą z ręki HomeKit, czyli możliwość poproszenia Siri na HomePod o odtworzenie serialu lub filmu na telewizorze. Firma z Cupertino obiecuje rozpoznawanie głosu wszystkim w domu.

z drugiej strony, HomePod Mini może być używany jako głośnik do Apple TVOpcja bardzo oczekiwana przez użytkowników. Udoskonalenia HomeKit dołączają również do nowych funkcji rejestracji kluczy w iOS 15, a także do sterowania z aplikacji Dom na Apple Watch.

Doświadczenie HomeKit również lepiej integruje się z tvOS

Opcja SharePlay ogłoszona dla iOS 15, iPadOS 15 i macOS 12 jest również dostępna na Apple TV. W ten sposób wielu użytkowników może udostępniać serial telewizyjny lub filmy na różnych urządzeniach, pozostając jednocześnie doskonale połączonym i zsynchronizowanym.

Ponadto Apple TV dodaje nową kolumnę rekomendacji o nazwie „Udostępnione Tobie”.

Nowości w przygotowaniu…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *