Skandal w Czechach: Trzy osoby z kadry narodowej były zdenerwowane „niedopuszczalną” sytuacją.

Skandal w Czechach: Trzy osoby z kadry narodowej były zdenerwowane „niedopuszczalną” sytuacją.
Reprezentacja Czech była narażona na skandal w związku ze zbliżającymi się eliminacjami do Pucharu Europy. Dwóch odrębnych graczy to Władimir Coufal i Jan Kuchta, pierwsi dwaj na dole po lewej, oraz Jan Kuchta, na górze, drugi od prawej (@ceskarepre_cz)

W drużynie piłkarskiej wybuchł konflikt Republika Czeskaktóry stara się zakwalifikować Euro 2024 w którym będzie odtwarzany Niemcy. Trzy z jej postaci były zdenerwowane, ponieważ uciekły od skupienia i udały się na dyskotekę. Informacja dotarła do kadry narodowej, a jej menadżerowie podjęli ostateczną decyzję.

„W sobotni wieczór zawodnicy reprezentacji narodowej zasadniczo naruszyli wewnętrzne zasady drużyny. Jakub Brabec, Włodzimierz Koval I Jan Kuchta opuścił zgrupowanie kadry narodowej Ze skutkiem natychmiastowym na mocy decyzji kierownictwa zespołu.”

Zespół z 12 jednostkami zajmuje drugie miejsce w grupie piątej, dwa punkty za liderami Albania. W piątek reprezentacja Czech zremisowała na wyjeździe 1:1 ze swoim bezpośrednim konkurentem. Polska (11 punktów) i zwycięstwo nad Moldova Opuści ich w poniedziałek na kolejny turniej kontynentalny.

Oświadczenie reprezentacji Czech (@ceskarepre_cz)

„Dla mnie To było ogromne rozczarowanie Kiedy wiem. Nie było nic innego do roboty. Gracze przeprosili i stracili koncentrację. Trener powiedział: Myślę, że nie będzie to miało wpływu na nasze przygotowania do ważnego meczu. Jarosław Silhavy Na konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj, w niedzielę.

„Wszystkim nam przykro. Jako kapitanowi jest wiele rzeczy, ale myślę, że w szczególności trzej gracze również tego żałują. Cała trójka zawsze była ważnymi zawodnikami w drużynie A teraz będzie nam ich brakować. Największą karą dla nich jest to, że niewątpliwie chcieli przyczynić się do postępu. Jako lider powiedziałem im też coś w tej sprawie, ale to pozostanie między nami”. Tomasz Soczekkto jest z nim Silhavi I menadżer zespołu Tomasza Besseraodniósł się do prośby mediów lokalnych.

Powstała sytuacja jest nie do przyjęcia na poziomie reprezentacji. Co więcej, wydarzyło się to przed decydującym meczem mistrzostw Europy. Wspólnie konsultowaliśmy decyzję trenera, była ona jednomyślna i ją poparłem. „Zespół musi jeszcze w poniedziałek wykonać ostatni krok, aby pójść do przodu” – dodał Soucek.

Jan Kuchta, jeden z uczestniczących graczy (Reuters/Kacper Pempel)

„naturalnie, To dla nas komplikacjaNie będziemy siebie okłamywać. Chłopcy musieli być gotowi na mecz i grać. Myślę jednak, że mamy wystarczająco dobrych zawodników, aby ich nadrobić. Myślę, że skład, jaki mamy. Przygotowaliśmy się do osiągnięcia naszych wspólnych celów. Trener powiedział: „Chcemy zakwalifikować się do Pucharu Europy bez względu na to, co się stanie”.

„Oczywiście wystarczy nam remis, ale nie można grać na remis. Oczywiście chcemy być aktywni, strzelać gole i decydować o meczu. Chociaż wiemy, że przeciwnik zasługuje na szacunek, przegrał tylko jeden mecz i dobrze się spisał wyniki.” Silhavi O poniedziałkowym pojedynku.

Pomimo tego, co wydarzyło się w środku, Soczek Optymistycznie nastawiony do zwycięstwa: „Wierzymy, że pełny stadion zachęci nas do osiągnięcia celu”. Wierzymy, że zwycięstwem odwdzięczymy się wszystkim kibicom. Nie oglądamy się wstecz i nie myślimy, że wystarczy nam remis. Myślę, że jest wielu wartościowych piłkarzy i będziemy mogli pomyślnie zakończyć sezon.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *