Składane telefony OPPO Find N2 i Find N2 Flip pojawiają się w filmie pokazującym ich projekt

Składane telefony OPPO Find N2 i Find N2 Flip pojawiają się w filmie pokazującym ich projekt

Zaledwie tydzień temu wyciekło wideo, w którym OPPO Find N2 Flip można doskonale zobaczyć. Teraz jest Ten sam producent zamieścił wideo Gdzie pokazany jest projekt każdego ze składanych telefonów komórkowych, których dni są już policzone do prezentacji w grudniu.

[El zoom periscópico del OPPO Find X6 Pro sobrepasará al del Xiaomi 13 Pro de largo]

Do Hiszpanii przyjadą dwa składanki

OPPO ma już bardzo ważną datę w swoim kalendarzu Aby wyświetlić OPPO Znajdź N2 i Znajdź N2 Odwróć. Jest 15 grudnia, więc już tylko kilka dni dzieli nas od poznania wszystkich szczegółów obu.

Przez gadżety Wiemy, że ta sama chińska marka opublikowała wideo ujawniające projekt dwóch składanych, które przybędą chętne do wzięcia udziału w tych Samsunga.

Film pokazujący szczegóły fałd OPPO

darmowy android

Ten udostępniony film zawiera kilka ważnych szczegółów duetu Find N2. a Zdjęcie wyciekło na Weibo Pokazuje również wewnętrzny ekran Find N2, który zawiera otwór w ekranie znajdujący się w lewym górnym rogu.

Z drugiej strony mamy Find N2 Flip, który będzie zawierał obecność tego wycięcia Znajduje się w górnej środkowej części. Niektóre szczegóły, które mają ze sobą wspólnego, to ultracienkie ramki i boczny czytnik linii papilarnych.

Niektóre specyfikacje dla każdego ze składanych

Obie fałdy OPPO

Obie fałdy OPPO

darmowy android

To zdjęcie skupia się na Find N2 Flip i przedstawia gniazdo karty SIM, port USB typu C i osłonę głośnika na spodzie składanego urządzenia. Szczegóły spadły zarówno na wideo, jak i na filtrowanym obrazie.

Z tego, co wiemy do tej pory, ten pierwszy będzie miał chip w brzuchu Snapdragon 8 Plus Gen1 Aby Znajdź grę N2 Flip w innej lidze Z chipem Dimensity 9000. Oba będą miały ekrany AMOLED zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, przy czym Find N2 będzie miał 7,1 cala, a Flip 6,8 cala.

przeciwieństwo

The Poza Find N2 będzie to 5,54 cala Z częstotliwością odświeżania 120 Hz, więc oba mają ten sam przedni aparat 32 MP. Pierwszy osiąga 50 megapikseli w głównym obiektywie z obiektywem Sony IMX890, 48-megapikselowy szeroki kąt i trzeci 32-megapikselowy teleobiektyw, dzięki czemu drugi kontynuuje to samo w głównym obrazie i 8 megapikselach w szerokim kącie. Tutaj Find N2 Flip będzie w tym samym pliku Galaxy Z Flip 4 bez polegania na teleobiektywie.

Może Cię to zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *