Sklep Epic Games Store może zawierać Final Fantasy VII Remake i Alan Wake Remastered

Choć wszystko wskazuje na to, że wyłączność Final Fantasy VII Remake na PS4 i PS5 może być chwilowa, wydaje się, że najnowsze przecieki odkryte w ofertach zamieszczonych w trackerze danych Epic Games Store będą wskazywać na pierwszy dostęp do tej gry i kolejne pudełko . Adres Enix dla PC.

Odkryte przez użytkowników Reddita 73- Pracodawca s jego nauka 1587 , Światowa Organizacja Zdrowia Opublikuj zrzuty ekranu z tych aukcji na subreddicie „r/GamingLeaksandRumors”. Obie listy pokazują wyraźne wskazania obu Final Fantasy VII Alan Wake Remastered RemakeSugeruje to, że oba tytuły trafią do sklepu Epic Games Store.

Podczas gdy wczesne przecieki pokazywały kryptonimy przypisane do obu gier, z odniesieniami z „HeronStaging” dla Alana Wake Remastered i „Pineapple” Paragraf Final Fantasy VII Remake, były faktycznie danymi wejściowymi do wartości ChmuraZapisz folder Te, które ujawniły prawdziwe tytuły gier, którym odpowiadają te etykiety.

Z drugiej strony, choć pojawiły się liczne plotki na temat obu gier, nie możemy nie zwrócić uwagi na fakt, że oficjalnie Final Fantasy VII Remake nie zostało zapowiedziane na żadną platformę poza konsolami Sony, Alan Wake Remastered nigdy nie został ogłoszony. Chociaż nie byłby to pierwszy raz, kiedy poznaliśmy istnienie lub port gry z przecieku.

Tak więc głównym pytaniem będzie teraz nie tylko potwierdzenie autentyczności tych przecieków, ale także, zakładając, że są one prawdziwe, sprawdzenie, czy te gry trafią na PC, czy nie. Nowa, tymczasowa, ekskluzywna oferta w sklepie Epic Games Store.

z drugiej strony, Właśnie skończyłem targi E3 202121Byłoby bardzo dziwne, gdyby firma Square Enix zdecydowała się zaprezentować te gry w tak krótkim czasie, przenosząc w ten sposób swoje prezentacje na nadchodzące wydarzenie lub kolejne duże targi gier wideo Jak Tokyo Game Show.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *